Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
oDexter

[Propunere] Echilibrare jobs & CT

Recommended Posts

[*] Nick: Dexter

[*] Steam ID: STEAM_1:0:94057136

[*] Propunere: Echilibrarea joburilor: Dealer de arme, dealer de droguri(beneficii CT), sarlatan ( beneficiu T ). La final avand 2 jobs pentru CT si alte 2 jobs pt T.

[*] Cu ce ar ajuta aceasta propunere la server?:  Incurajarea players de a folosi si alt job inafara de cel de bodyguard + avantaje si pe partea de CT care momentan inca este defavorizata

[*] Alte obiectii:
* Dealer de arme Level Maxim -> Exista o sansa intre X% si Y% sa primesti gloante infinite (CT)
* Dealer de droguri Level Maxim -> Exista o sansa intre X% si Y% sa primesti o seringa de viata sau poate anti-blind (CT)
* Sarlatan Level Maxim -> Poti alege ce sa furi de la cel pe care-l jefuiesti (T) ; aici pot interveni si alte idei bonusuri.

Va incurajez sa veniti cu idei si ajustari in comentarii in caz sa sunteti PRO acestei propuneri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro
e o idee buna, ca toata lumea foloseste bodyguard si il au si full, si asa e enervant pt ct, cu aceste avantaje de la CT, zic eu ca o sa fie mai usor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro dar poti sa-ti pui un job la aproape final de runda, si apoi dupa ce incepe runda si iti da acel bonus sa-ti schimbi pe body.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, nimic de adaugat, imi plac avantajele propuse de tine; cineva isi mai foloseste creierul pe aici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro , nu am ce mai adauga , mi-se pare o idee foarte buna , mai ales ca eu m-am chinuit sa fac max la toate job-urile si tot body folosesc :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro,ar fi un mod de a diversifica foarte mult joburile mai ales is multi care folosesc doar body ca e singurul care aduce benefici la lvl maxim (inafara de farmul mai usor al matsurilor/dogurilor/creditelor).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.