Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
AndreiFullPower168

reclamatie teodor

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Aero

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Teodor 

[*] Motivul reclamatiei: Gag aiurea, incapabil

[*] Data si ora intamplarii:  23.8.2023 ora 10;45 runda 1 

[*] Mapa pe care s-a intamplat:  summer

[*] Dovezi: :image.thumb.png.f52b7e4ff124f3a8cfbec3ae452b9cdb.png

[*] Martori: Sonicanul

[*] Alte obiectii Imi permit sa injur cand vad un helper incapabil care se crede superior.

1. Mai nou sv e family friendly si nu stiu eu?? sau adminii sunt cumva superior si se pot simtii ofensati pt orice injuratura?

2. De cand helperii fac verificari aiurea? N-ai acces la ban mai taci drq din gura + nici verificari nu stii sa faci......

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 mereu cand intri pe server injuri aiurea
2 mai si incerci sa fac reclama 
3 eu vb pe voice pentru sonicanul ca el nu are voice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am zis si mai sus, esti ofticat si imatur. Nu ma cert cu tine aiurea, El are accces la ban, el aduce dovezi si se ocupa, nu tu! Gag-ul a fost dat aiurea la fel ca ban-ul ala baiatului ala. Daca e cazul aduc si filmare cu demo ca sa vada toata lumea cat de incapabil esti si cat de superior te crezi la playeri.

Edited by AndreiFullPower168

Share this post


Link to post
Share on other sites

si mie teodor imi da gag aiurea pentru ca il injur, din cate stiu sv ul nu e family friendly

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam o dovada concreta in care pot sa inteleg si eu ceva din ce s-a intamplat

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, Gro said:

Asteptam o dovada concreta in care pot sa inteleg si eu ceva din ce s-a intamplat

Andrei pur si simplu intra pe server si incepe sa ma injure, eu i-am dat gag ca deja m-am saturat de injuraturile lui si acum face post. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://youtu.be/OYuKD0pmUVI - pentru atata am luat eu gag, cat i-am spus si mapa trecuta pe chat ca n-are de ce sa faca o verificare aiurea, fara dovezi, fara nimic, doar ca are el chef. In ultimul timp majoritatea staffului foloseste motivul "limbaj staff"..... 

Edited by AndreiFullPower168

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, AndreiFullPower168 said:

https://youtu.be/OYuKD0pmUVI - pentru atata am luat eu gag, cat i-am spus si mapa trecuta pe chat ca n-are de ce sa faca o verificare aiurea, fara dovezi, fara nimic, doar ca are el chef. In ultimul timp majoritatea staffului foloseste motivul "limbaj staff"..... 

Asta faci zi de zi, harta de harta ca te crezi amuzant si nu ai prieteni cu care sa stai si te bagi in seama cu mine, dar deja m-am saturat de tine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu exista "injurii staff". Serverul nu e family friendly, nu primiti grad ca sa evitati aceasta regula cum va convine.

Teodor primeste 1/3.

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.