Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

[*] Nick: Andrei fullpower

[*] Steam ID: STEAM_1:1:570655031

[*] Propunere: un sistem de limitare a timpului consumat pentru o lupta lr. Sa inceapa ca baietii de la lr ( ct si tero-ul in cauza) sa primeasca burn daca trec de un anumit timp la o singura lupta lr)

[*] Cu ce ar ajuta aceasta propunere la server?: Mai nou exista idei proaste ca shot4shot cu +right si alte chestii idioate ce pierd timp la lr, multi nu stiu sa traga bine, si nu e chiar in regula ca prizonierii morti sa astepte o mie de ani pentru anumiti indivizi sa se omoare

[*] Alte obiectii: ca admin nu prea poti pune jucatorii sa traga la corp sau sa-i obligi sa termine mai rpd fiind si obiectiv in sanctiuni...

Edited by AndreiFullPower168

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro,ar ajuta chestia asta cand chiar nu e nici un admin pe sv si terro cu ct-ul sa nu traga de timp la Lr si nu doar atunci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, ar ajuta sa nu se mai tragă de timp la lr să nu se mai plictiseasca lumea după 2 oameni care nu știu să tragă sau trag de timp intenționat 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra. Ar strica farmecul lr-ului , poate ca jucatorul x e in coltul din stanga al mapei, da lr cu y care e in coltul din dreapta al hartii ca sa nu ia slay si pana se intalnesc incepe timpul, mi se pare o prostie in schimb daca jucatorii nu se bat si troleaza cu +left si alte chestii sa poata fi sanctionati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, durata lr-ului este controlata de playeri. Daca acestia vor sa il termina mai repede au posibilitatea de a trage la corp. Si nu am vazut pe nimeni sa traga de timp la lr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propunerea ta va fi luata in considerare.

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.