Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
NuSuntENya

Cerere Unban Samir FARAONUL

Recommended Posts

image.thumb.png.1714c4860ea3e12faaf4398c776c0762.png[*] Nick: Samir FARAONUL

[*] Admin-ul care ti-a dat suspend / ban / gag :  Mr_Wolf 3

[*] Steam ID: STEAM_0:1:457118481

[*] Motivul pentru care ai luat suspend / ban / gag : Spin bot

[*] ScreenShot:image.thumb.png.5aa366b1a0323d2bfb22081e2a40684b.png

[*] Alte obiectii: aveam autoclickerul ca sa ma puna automat la spectatori cand intra pe harta si cred ca am intrat la teroristi si cum autoclickerul trage cursorul in dreapta jos si apasa click stanga caracterul se invartea inspre dreapta si dadea din lama ca si cum as avea spinbot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prima oara te-am vazut cum te invarteai iar dupa am descarcat demo-ul ca sa ma asigur. Dupa cum se vede in primele secunde din videoclip am vazut ca ai activat aimhackul apoi ai iesit de pe sv revenind cu spinbot. Cel putin asa credeam eu. Acum va decide un grad mai mare daca am gresit sau nu.

 

Edited by MrWolf3

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, MrWolf3 said:

Prima oara te-am vazut cum te invarteai iar dupa am descarcat demo-ul ca sa ma asigur. Dupa cum se vede in primele secunde din videoclip am vazut ca ai activat aimhackul apoi ai iesit de pe sv revenind cu spinbot. Cel putin asa credeam eu. Acum va decide un grad mai mare daca am gresit sau nu.

 

Nu plecasem de la pc cand s a dat headshot dayul, nu aveam aim, dupa cum se vede in filmare nu am nimerit niciun glont si se vede asa pentru ca gotv ul este in 32 tickrate... nu am niciun motiv pentru care sa joc cu cod pe un server comunitar, mai ales de jb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Îmi cer scuze în avans pentru că mă bag, dar este vorba de explicat, așa că-mi asum riscul. Din ce văd în demo la ultima rundă filmată, într-adevăr, era cu capul în jos dând din lamă, însă la spinbot (acesta fiind un anti-aim), oricine în afară de el vede asta. Ar fi fost considerat spinbot dacă ar fi fost exact așa cu capul în jos doar că n-ar fi putut să dea lama în sine. Totuși, nu înțeleg de ce ai avea nevoie de autoclicker aici, pentru că orele ți le poți face și când ești la spectatori, nu trebuie să fii "În mișcare" ca să ți se contorizeze timpul de joc. Așteptăm decizia unui admin mai mare. @Grindeanu @Kentulet @Fomist

Edited by Mirel1337

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, MrWolf3 said:

Prima oara te-am vazut cum te invarteai iar dupa am descarcat demo-ul ca sa ma asigur. Dupa cum se vede in primele secunde din videoclip am vazut ca ai activat aimhackul apoi ai iesit de pe sv revenind cu spinbot. Cel putin asa credeam eu. Acum va decide un grad mai mare daca am gresit sau nu.

 

am filmat cu tot cu task manager sa arat ca nu merge niciun alt program in fundal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.