Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
NuSuntENya

Reclamatie Co-Owner SUNT DUMNEZEU jb.ggez.ro

Recommended Posts

 

[*] Nickname-ul tau: ✪ ENya

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: SUNT DUMNEZEU jb.ggez.ro

[*] Motivul reclamatiei: gag dat aiurea

[*] Data si ora intamplarii:10/4/2020 in jurul orei 4

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   nu mai stiu cum se numea

[*] Dovezi: image.png.90ad2d5fc6a5eee24efc5b0359857a87.png

[*] Martori: jucatorii de pe server

[*] Alte obiectii: M-am simtit revoltat de faptul ca atunci cand co-ownerul saptamanii care nu stie nici tot regulamentul i-a spus unui jucator de la ct sa dea hns, fara sa se gandeasca de 2 ori, simonul a dat day-ul dorit de cainele mentionat mai sus. Am inceput sa le explic sa nu il mai pupe in cur, ca doar pentru ca are bani nu inseamna ca este o persoana mai speciala sau mai importanta, iar apoi m-am trezit cu gag de 5 minute. Doresc ca co-ownerul saptamanii mai intai sa invete regulamentul si apoi sa doneze, chiar daca aceasta va ramane doar o dorinta de a mea, si de altfel doresc sa nu vad armata de copii lingai la aceasta postare.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne putem uita pe GOTV , are picutz tot ce ii trebuie acolo , nu prea stiu cum se numeste harta . Dar totusi , e usor de gasit secventa (fiind ultima runda) . Domnul Enya aici de fata a inceput sa tipe (se aude pe gotv foarte bine ) si sa ma jigneasca (folosind cuvinte putin mai ,,elevate'' decat sa-mi bag sa-ti fac  , de asta i-am dat gag doar 5 Minute , ulterior l-am mutat , fiindca avea GAG nu mai avea ce sa caute la CT).

Reclamatie facuta degeaba , imediat ce i-a expirat gag-ul m-a injurat din nou si un admin (dexter parca) i-a dat gag  10min.

Ce sa-i faci , n-ai ce sa-i faci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, DOCWANNABE said:

Ne putem uita pe GOTV , are picutz tot ce ii trebuie acolo , nu prea stiu cum se numeste harta . Dar totusi , e usor de gasit secventa (fiind ultima runda) . Domnul Enya aici de fata a inceput sa tipe (se aude pe gotv foarte bine ) si sa ma jigneasca (folosind cuvinte putin mai ,,elevate'' decat sa-mi bag sa-ti fac  , de asta i-am dat gag doar 5 Minute , ulterior l-am mutat , fiindca avea GAG nu mai avea ce sa caute la CT).

Reclamatie facuta degeaba , imediat ce i-a expirat gag-ul m-a injurat din nou si un admin (dexter parca) i-a dat gag  10min.

Ce sa-i faci , n-ai ce sa-i faci.

astept filmarea de pe gotv si mai astept si sa inveti regulamentul

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra ai si înjurat "serverul e family friendly" - gino

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, sergiu said:

Contra ai si înjurat "serverul e family friendly" - gino

te rog sa citezi una din injuraturile folosite de mine.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Limbaj licentios pe voice-mic ca CT. Meritai gag mai mult si mai devreme dar ai fost iertat, sperand ca multe din ele sunt in gluma. Decizia lui DOC a fost justificata. Ai continuat sa-l injuri si sa spui urmatoarele, citez : "zdreanta, daca imi dai gag fa-mi si o muie" pentru care ai primit 10 minute de la mine. 
https://imgur.com/a/9eShn2N

Edit 1: Comportamentul tau vulgar a continuat si ai primit gag permanent deoarece stricai atmosfera de pe server, pe urmatorul motiv: https://imgur.com/a/lzWFjeN. A fost a 3-a abatere jignind mai multe persoane, te incurajez sa faci o cerere de ungag pe forum.

Edited by oDexter

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, NuSuntENya said:

te rog sa citezi una din injuraturile folosite de mine.

 

"Muie" .  Ai mai folosit si alte injuraturi si doc te a iertat, 

Edited by sergiu

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, NuSuntENya said:

Muie tie, de ce ma injuri? 

Am editat imi pare rau am uitat ghilimele ayaye

Edited by sergiu
Eh am greșit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eram pe server atunci, daca imi aduc bine aminte Enya l-a injurat pe Doc si el i-a spus ca urmeaza un gag daca continua. Enya cand a auzit asta a spus  exact ce a spus si dupa in printscreen-ul de la Dexter.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, sergiu said:

Ce? Nu vezi ghilimele 

ai editat si ai pus ghilemele, eu am raspuns la "Muie." nu trebuie sa vb urat cu mine si dupa sa te scoti cu ghilimele tale.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, NuSuntENya said:

ai editat si ai pus ghilemele, eu am raspuns la "Muie." nu trebuie sa vb urat cu mine si dupa sa te scoti cu ghilimele tale.

 

 

Ai spus sa citez nu te am injurat am uitat ghilimele tu daca te simti 

Share this post


Link to post
Share on other sites

+++enyagagperm.thumb.png.9c92951143ad891208272389091b542a.pngUPDATE+++ , Dupa ce s-a dus gag-ul baiatul nostru a inceput iar sa injure aveti mai sus . I-am dat gag permanent dupa ce a facut chestia asta , dupa i s-a spus ca daca scrie pe u@ zboara , direct pe u@ , si i-am dat ban 30 min sa se calmeze. Prea toxic..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, DOCWANNABE said:

+++enyagagperm.thumb.png.9c92951143ad891208272389091b542a.pngUPDATE+++ , Dupa ce s-a dus gag-ul baiatul nostru a inceput iar sa injure aveti mai sus . I-am dat gag permanent dupa ce a facut chestia asta , dupa i s-a spus ca daca scrie pe u@ zboara , direct pe u@ , si i-am dat ban 30 min sa se calmeze. Prea toxic..

UPDATE+++, eram pe discord si mi-ai cerut sa te injur de toti mortii, ti-am raspuns ca nu vreau, apoi m-ai provocat non-stop, eu ti-am raspuns provocarii, apoi ma iei cu cacaturi gen gag permanent, din partea mea poti sa iei tot ce mi ai scris, sa ti le pui pe tavan si dimineata cand te trezesti cu pula sculata sa dai o laba pe ce ti-am scris ca sa iti treaca, te pup.Dovada ca sunt in apel cu el de la ora 1... 

image.png

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie facuta la misto, T/C.

Data viitoare vei fi sanctionat pe forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.