Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Grindeanu

[Reclamatie admin] Dragos2704

Recommended Posts

[*] Nick: Grindeanu
[*] Nick reclamat: Dragos2704
[*] Data:  07.08.2019
[*] Motiv: Abuz de grad (/makesimon aiurea). Daca CT-ul nu da ce day vrei tu, folosesti /makesimon, corect? Cel putin asta dau unii admini de invatat. In cazul lui Dragos deja a devenit o obisnuita sa faca asa ceva.
[*] Dovezi: 
[*] Martori: Playerii care apar si in video, sunt prea multi ca sa ii enumar pe toti.
[*] Alte obiectii: Data viitoare, in loc sa dai vina pe mine ca ai luat down si ca sunt post-hunter, uita-te la tine, ai luat down din cauza ta si din cauza cum te comporti cu playerii. Uita-te la reclamatiile mele, sa vezi ca sunt foarte multi admini carora nu le-am facut niciodata post, chiar daca i-am surprins si pe ei ca au gresit, dar ei nu actioneaza pentru ei, ci actioneaza pentru playeri. Nu esti admin pentru tine, esti admin pentru ceilalti. Ajuta playerii, nu pe tine, fa in asa fel sa fie cum le place lor, nu cum iti place tie.
Las si astea aici sa se vada ca nu te-ai schimbat deloc si in loc sa vezi a cui este de fapt vina preferi sa o indrepti spre altii: https://imgur.com/a/b34G7Qj (nici nu stiu de ce ziceai ca dupa i-ai dat, pentru ca nu i-ai dat niciodata unsuspend celui de la reclamatia anterioara, ma rog, nu are nici o legatura asta)
Edited by Grindeanu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, se poate observa ca a zis sa dea freeday day, simonul a zis ca nu da fdd si dragos s-a gandit ca mai bine da comenzi cel care abia cu o runda inainte a dat comenzi deja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste 1/3 , next va primii down

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.