Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
AndreiFullPower168

Reclamatie

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Andrei 

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Kydu 

[*] Motivul reclamatiei: Gag si suspend aiurea

[*] Data si ora intamplarii:  4.9.2023 ora 3 30 

[*] Mapa pe care s-a intamplat:  image.png.8ab40630d8efa61e1ed11f0c4120990e.png

[*] Dovezi:

image.thumb.png.82435f5798495bc6ab4a1eb5cf95aaeb.pngimage.thumb.png.0f214c75c40c309fac37c4d26a99b162.png

[*] Martori: 

[*] Alte obiectii Sa mor de ma pot juca pe jb linistit.......  Suspendul a fost dat am-pulea la nervi, cat si gagul urmat. A-ti dat up la trolleri, trolleri aveti in staff.

+ Mai nou stafful e superior playerilor??  image.png.44ec81b4753a18bc0d61360d9de3fa1e.png 

 

 

Edited by AndreiFullPower168

Share this post


Link to post
Share on other sites

=)) amuzant fullcavou.

Te rog sa nu faci reclamatie atata timp cat tu trollezi. 

Dai comenzi si dupa te plimbi pe harta si apesi tot felu de butoane si eu joc singur, iar tu stai si te plimbi pe harta si mai si razi dupa ce te intreb ce faci aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrajeala cat cuprinde. Esti un mincinos cu gura mare. N-am trollat cu nimica, esti doar un ofticat care nu stie sa piarda cu respect. Orgoliu mare, inteligenta mai putin. 

Unde e trollul??? Dau box si ma ascund, care e problema? https://youtu.be/nklrMxUQ_ms Se vede cine-i ofticat aici...

 + esti superior de oferi gag 30 min pentru ca te injur? sau adminul e superior cum zice freaks?

 

Edited by AndreiFullPower168

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Mai nou stafful e superior playerilor??"

S a zis deja ca nu se da gag pentru injuri staff dar dc e relevant la reclamatia lui kydu?  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste un warn pentru gag-ul nefondat si suspendul extins.
Deasemenea suspendul ramane pentru respectivul troll, am sa il rog pe Kydu sa nu mai dea gag pentru injuraturi (mai ales atat de lung) si nici suspend pentru un simplu troll de 10, daca andrei a savarsit macar 3 ore din suspend un admin poate sa il scoata
T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.