Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
StanescuLata

Reclamatie Teodor

Recommended Posts

 

[*] Nickname-ul tau:Turbofin

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Teodor

[*] Motivul reclamatiei: Slay aiurea non stop 

[*] Data si ora intamplarii: 16:00 8/11/23

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   summer jail

[*] Dovezi: mai jos

[*] Martori: vortex, blue 

[*] Alte obiectii: teodor mi o dat rename in pizda nu intrebati

 

 

 

image.thumb.png.661a697e0352846d9c8a9393abb55f6a.pngimage.thumb.png.6e31bfcc59925cca402611684e7a38b0.png

image.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-a dat voie picu pentru ca esti un prost!

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, teodor said:

Mi-a dat voie picu pentru ca esti un prost!

pai sa inteles gresit ca ma joc pe mevid asa ca nu am facut degeaba ce am facut sper sa iei remove fututen gura 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, StanescuLata said:

pai sa inteles gresit ca ma joc pe mevid asa ca nu am facut degeaba ce am facut sper sa iei remove fututen gura 

luati va de oamenii care se joaca pe servere pe care le aveti nu de oamenii care joaca pe alte sv fiindca ggez nu le are gen awp, deagle de astia care joaca pe sv de jb sau go 

ca eu nu v am facut nimic toate astea 100 de ore din ultimele 2 saptamani au fost jalnice, teodor abuz peste abuz sonicanu abuz peste abuz nu mai suport coaie atata bully pe sv 

ma apuca si pe mn plansu coaie ca sunt si eu om . n am facut rau la nimeni

 

voi face o pauza de o saptamana sper ca pana atunci sa se aplice niste schimbari in staff

Edited by StanescuLata

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, StanescuLata said:

luati va de oamenii care se joaca pe servere pe care le aveti nu de oamenii care joaca pe alte sv fiindca ggez nu le are gen awp, deagle de astia care joaca pe sv de jb sau go 

ca eu nu v am facut nimic toate astea 100 de ore din ultimele 2 saptamani au fost jalnice, teodor abuz peste abuz sonicanu abuz peste abuz nu mai suport coaie atata bully pe sv 

ma apuca si pe mn plansu coaie ca sunt si eu om . n am facut rau la nimeni

 

voi face o pauza de o saptamana sper ca pana atunci sa se aplice niste schimbari in staff

Ce emotionant , aproape am varsat o lacrima. Revenind la ce s-a intamplat aici, consider ca chiar daca joci si pe alte moduri sau servere nu ar trebui sa primesti slay sau altele fara motiv, atata timp cat nu mentionezi si nu promovezi acele comunitati.

  • WOW 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, TriUNghY said:

Ce emotionant , aproape am varsat o lacrima. Revenind la ce s-a intamplat aici, consider ca chiar daca joci si pe alte moduri sau servere nu ar trebui sa primesti slay sau altele fara motiv, atata timp cat nu mentionezi si nu promovezi acele comunitati.

asta spun si eu da numai favorizari si abuzuri pe aici csf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe viitor te rugam sa nu mai intrii cu reclama in nume.

T/C.

  • WOW 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.