Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
StanescuLata

Propun avantaje clan

Recommended Posts

[*] Nick: Kazi Ploae #ILoveGothGirls

[*] Steam ID: STEAM_1:1:651230452

[*] Propunere: Clanurile sa aiba mai multe optiuni pe care sa ti poti cheltui muncitele credite depozitate in el. De exemplu: sansa de 5% sa se spawneze membrii cu un molotov/smoke/flash-25k si  dupa upgrade uri pana la 20% care sa coste fiecare cate 10k cr. Alta optiune ar fi culoarea tagului clanului care sa coste 25k/50k .

[*] Cu ce ar ajuta aceasta propunere la server?: Ar face oamenii mai fericiti sa stea pe server/ sa faca credite ca sa isi faca un clan frumos care sa i avantajeze munca=avantaje

[*] Alte obiectii: Sper sa se adauge aceasta propunere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra,idem sonicanu.Daca vrei molotov sau utilitati ai !shop.Avand in vedere ca, clanurile care au membrii automat au si credite,ar fi un haos total.Exemplu ar fi Duduienii care e full dar au si un clan separat pentru sageti.Daca ambele se fac full ce crezi ca s ar intampla pe server?Ar mai vrea lumea sa joace la ct cu un dezavantaj de genu?E destul ca majoritatea hartilor sunt castigate de tero,nu vad rostu la aceasta propunere.La fel si cu tagcolor.E inutil,asa imi pot face un clan,imi pun ce tag vreau eu,culoare si nu mai platesc pt tag custom.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, nu mi se pare o idee buna si deja s-au spus motivele. In schimb ce as propune eu ar fii bonusuri ca cele de la veteran sau vip, unde sa poti primii mai multe chestii la day-uri, payday uri si lr. Inca asteptam acele clan wars (au trecut 3 ani deja) 🎃

  • Like 1
  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, TriUNghY said:

Contra, nu mi se pare o idee buna si deja s-au spus motivele. In schimb ce as propune eu ar fii bonusuri ca cele de la veteran sau vip, unde sa poti primii mai multe chestii la day-uri, payday uri si lr. Inca asteptam acele clan wars (au trecut 3 ani deja) 🎃

Pro la ideea ta ar fi foarte frumos ca cei cu veteran sa aiba mai multe chestii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propunere respinsa!

Nu vad rost-ul grenadelor pentru cei cu clan, insa culoarea de la tag o sa fie implementata in viitor.

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.