Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Grindeanu

[Reclamatie admin] Insane

Recommended Posts

[*] Nick: Grindeanu
[*] Nick reclamat:  Insane
[*] Data:  01.07.2019
[*] Motiv: Nu cunoaste regulamentul, mai ales la ce grad are. Din cate stiam eu nu ai voie la CT daca nu ai microfon, el de ce are voie? Ca are grad? Sau mai bine zis ca are moderator si rareori se intampla sa intre un god/co-owner care sa il verifice?
[*] Dovezi: 
[*] Martori: nu e nevoie
[*] Alte obiectii: Toata lumea stie ca Insane nu are microfon si nu e prima data cand intra la CT. O face pentru ca stie ca nu are voie nimeni sa foloseasca comanda /makesimon pe el. Aditzu nu prea ar fi meritat 1/3, din cate stiu cat timp nu e considerat abuz si esti 100% sigur ca el nu are microfon, nu are de ce sa fie abuz. La fel cu gag-ul, cand il vezi ca vorbeste urat, poti sa ii dai gag chiar daca e grad mai mare. Insane nu are microfon si tot serverul stie, nu e nevoie sa vina alt admin sa ii spuna sa se mute de la CT, trebuie sa stie si el regulamentul ca nu are voie.
Nu am nimic cu Insane, dar sa gresesti tu si sa faci reclamatie altui admin care te prinde in fapta ca sa duci vina spre el mi se pare un gest nesimtit.
Edited by Grindeanu

Share this post


Link to post
Share on other sites

pot  clarifica o singura chestie in aceasta  situatie ,     domnu' kent   practic stie ca am  mic , si  daca el considera ca merit 1/3 nu am nici o  singura problema cu asta

Share this post


Link to post
Share on other sites

poate am , poate nu , poate is nesimtit , poate nu ,  si daca   iau  warm imi asum   vina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro

Grindeanu are dreptate si Insane merita 1/3.Nu conteaza daca ai mic sau nu daca nu vorbesti se ia ca si cum nu ai avea microfon.Poate aia de la T nu stiau asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul va primii suspend
T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.