Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ẴĐŖζẰN̲̅

Reclamatie admin Kentulet

Recommended Posts

*] Nick: Aditzu
[*] Nick reclamat: Kentulet
[*] Data:  6/26/19
[*] Motiv: Favorizare 
[*] Dovezi: F15E3AEDD69A499F8513994361CA53B00C0F5DFB (1366Ã768)2D59705A9639980F24D08F9DE942DEB0E3906080
[*] Martori: tot svu la momentu ala
[*] Alte obiectii:Nu inteleg de ce nu vrea sa-mi acorde si mie o sansa la helper, stiu ca am injurat si am fost un copil retardat, DAR am devenit mai matur . Daca el are ceva personal cu mine, as vrea sa-mi scrie mai jos daca are sau nu ca sa stiu daca mai fac cereri de helper sau nu. Eu sincer m-am saturat sa fac cereri de helper.Chestia e ca stiu dinainte ca are ceva cu mine.Pentru ca in cererea mea de HELPER se vede cum am 9 pro si 1 contra. el imi zice : "Revino in 2 saptamani in care vei sta cuminte si nu vei mai fi arogant sau vei injura" . Acolo in cerere o parte din staff scrie foarte clar ca Nu am mai injurat(KyDu) , am marit activitatea(MasterHack) , pana si gro care are God pe MERIT mi-a dat pro , si a spus ca mi-am revizuit comportamentul. Faza e ca partea aceea din staff au spus TOTI de acolo ca mi-am schimbat COMPORTAMENTUL . Inainte de Primul T/C care a fost editat de  @Picutz A scris ca cica eu am MITUIT Adminii  de pe server pentru 1 pro. Nu stiu cum gandeste el dar gandeste foarte foarte prost. Eu consider ca merit o sansa pentru comportamentul meu in ultimele zile pentru ca am ajutat playerii de pe server , am fost activ si am ramas calm. 
Concluzie: Kentulet face o favorizare imensa intre mine si tizu, + ca nu conteaza cati ani ai ,doar trebuie sa fi matur. Daca se poate , as vrea ca doar ovyy sa-mi inchida cererile , reclamatiile , si restu, nu de unul care nu ma suporta sau care are ceva personal cu mine, daca e ovyy stiu macar ca sunt pe maini serioase .
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand pe poze se vede doar ca mi a scapat un cuvant licentios pentru ca esti un om sacaitor care enerveaza omul 
In al doilea nu rand nu stiu de ce ii bagi vorbe-n gura lui ovyy cand am vorbit clar cu el si avem aceeasi parere despre tine , aceea ca pana cand nu te schimbi complet nu primesti helper pentru ca ai vazut si tu cum ai reactionat cand ai aflat ca ai primit respins (ca toate animalele , ai inceput si sa ma si amenintit =))) NU avem nevoie de asa persoane care sa indrume noii jucatori
T/C

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.