Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Dragos2704

[Reclamatie Admin] MaSsKa

Recommended Posts

Model Reclamatie Admini/Jucatori

 

[*] Nick: Dragos2704
[*] Nick reclamat: MaSsKa
[*] Data:  6/20/2019
[*] Motiv: Suspend aiurea
[*] Dovezi: 
[*] Martori: Kentulet.Ciupy.
[*] Alte obiectii:Deci Adminul MaSsKa a spus "Dragos la arme" sau ceva de genu in filmare ,iar eu nu m-am dus pt ca nu a zis cu "Simon spune" iar pe mn m-a mutat la T. Dupa il intreb de ce pt ca nu a zis cu "Simon spune" iar el zice ca il doare il p**a.
Eu dupa aceea m-am mutat inapoi iar acesta mi-a dat Suspend 3 payday-uri.Kentulet poate confirma de altfel si Ciupy.
Dupa parerea mea este un suspend aiurea. 
 
P.S:Stiu ca nu se vede dar Kent a vzt cand mi-a dat suspend si a fost de fata la tot de altfel si CIupy dar se aude cum zice fara "Simon spune" sa ma duc la arme.
 
  • WOW 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra

In primul rand reclamatiile intre admini se fac pe Admin Only.

Iar avand in vedere ca MaSsKa ti-a dat suspend 3 payday-uri pentru n.d.a dupa ce el ti-a spus sa stai la arme, comanda fiind valida. Dupa ce ti-a dat suspend, Kentulet ti-a scos suspendul si ti l-a dat inapoi dar doar pentru 2 payday-uri cu acelasi motiv n.d.a

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, AlecsX said:

Contra

In primul rand reclamatiile intre admini se fac pe Admin Only.

Iar avand in vedere ca MaSsKa ti-a dat suspend 3 payday-uri pentru n.d.a dupa ce el ti-a spus sa stai la arme, comanda fiind valida. Dupa ce ti-a dat suspend, Kentulet ti-a scos suspendul si ti l-a dat inapoi dar doar pentru 2 payday-uri cu acelasi motiv n.d.a

Comanda nu era valida iar suspend-ul era dat aiurea.

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, Dragos2704 said:

Comanda nu era valida iar suspend-ul era dat aiurea.

Poate ca MaSsKa ti-a dat un timp de asteptat aiurea, dar pana la urma tu tot cu suspend ai ramas

Share this post


Link to post
Share on other sites

contra

din video nu am ce vedea ...  dovezi insuficiente

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bag si eu asa, sa dau cateva sfaturi:

  • Video-ul nu merge, e doar o imagine statica, doar sunetul functioneaza, probabil ai editat cat sa dai doar runda necesara insa programul ti-a taiat aiurea, deci fa-o din nou si ai grija ca videoclipul merge bine (daca mai ai originalul)
  • Reclamatiile intre admini se fac la admins only
  • De cand se muta la T pentru o singura comanda nerespectata? Putea sa ii dea frumos Slay ca nu a ascultat de el, nu neaparat sa-l mute
  • Suspend 3 payday-uri pentru ca doar s-a mai mutat inca o data la CT dupa ce a fost mutat la T? iar mi se pare exagerat, adica mi se pare exagerat sa primeasca suspend oricum doar ca s-a mai mutat o singura data, daca il mai muta de 2-3 ori si Dragos tot insista sa se mute la CT atunci mi se pare normal sa primeasca suspend, dar aici Masska a actionat doar din nervi (asta e Masska, dar cam asa faci mereu cand lucrurile nu sunt cum vrei tu)
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatiile intre admini se fac la admins only !
T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.