Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
KyDu

Reclamatie Admin HellNo

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: KyDu

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: HellNo

[*] Motivul reclamatiei: Se baga aiurea inseama cu mine, imi zice ca nu stiu ce se caca pe mine, eu nici nu l-am bagat inseama, si eu cand i-am zis la fel, mi-a dat gag instant!

[*] Data si ora intamplarii: 10:53

[*] Mapa pe care s-a intamplat: ba_jail_alpha

[*] Dovezi: 81CD1D83259ACDE4269A3FAF9A989EDA78CDC466

[*] Martori: Mirel & Uzo

[*] Alte obiectii: -

Share this post


Link to post
Share on other sites

Consider ca gag-ul a fost acordat intr-un mod incorect, daca un jucator nu cere gag atunci nu se acorda, daca vezi ca niciunul nu e afectat si persoana respectiva nu spune sa ii dai gag celui care injura atunci nu o fa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam raspunsul lui @andrei87343. Daca si-a acordat si lui gag la momentul respectiv, atunci reclamatia va fi respinsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Grindeanu said:

Asteptam raspunsul lui @NotHellNo. Daca si-a acordat si lui gag la momentul respectiv, atunci reclamatia va fi respinsa.

Nu, Grindeanu, scuze ca scriu, dar nu si-a dat gag cand mi-a dat si mie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mi-am dat gag , pentru ca eu i-am facut o gluma, si el nu a prins-o , si i-am dat gag pentru ca mi-a sous ceva de mama mea.

Mai pe scurt jigniri

 

Edited by andrei87343

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, andrei87343 said:

Nu mi-am dat gag , pentru ca eu i-am facut o gluma, si el nu a prins-o , si i-am dat gag pentru ca mi-a sous ceva de mama mea.

Mai pe scurt jigniri

 

De ce ma instigi, e instigare, eu cand fac glume cu tine, imi dai gag. Si, de cand iti permiti tu glume cu mine?

Edited by KyDu

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-ai instigat la cearta si l-ai ofticat, trebuia sa iti acrozi si tu gag pentru motivul asta cel putin. Si eu as te-as injura mai rau daca mi ai face asa ceva, ii foarte urat.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu pot sa-mi dau gag dupa ce oftic o persoana si o jignesc si sa trecem peste.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, andrei87343 said:

Eu mi-am dat gag , dupa spune ca e prea tarziu na parare la el

 

Cum ma frate, tu o ti pe a ta, ca mi-ai dat gag corect ca nu stiu ce, si acum pac cand ti-am dat dovezile in fata, instant zici : Gata imi dau gag. Nu se face asa frate.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai da pentru ca tu spui de mama , eu nu ti-am spus absolut nimic de mama, si dupa spui uite gag ratatule ca nu stiu ce

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, andrei87343 said:

Pai da pentru ca tu spui de mama , eu nu ti-am spus absolut nimic de mama, si dupa spui uite gag ratatule ca nu stiu ce

 

 

 

Nu te-am injurat de mama, oricum, las-o asa, Grindeanu decide!

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, andrei87343 said:

Bine atunci imi dau gag 10 min.

 

HellNo va primi gag de 30 de minute si warn pe forum pentru free chat | spam , iar @KyDu si @uZo cate un avertisment verbal deoarece nu ati adus nicio informatie ajutatoare in ultimele mesaje. V-am zis de nenumarate ori sa nu va mai cautati glume cu cine nu le permite si sa nu mai reactionati ca niste pizde cand sunteti injurati / jigniti inapoi . 

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.