Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Ghost

propunere Ghost

Recommended Posts

[*] Nick: Ghost

[*] Steam ID: 

[*] Propunere: 1.  daca ai recompensa si ajungi la lr sa primesti tu acea recompensa    sau sa iti poata da de ex 8 drugs  / 10 mats /100 credite   

                         2. un sistem bancar unde iti poti depozita drugs/mats/credite  si sa te poti imprumuta de ex 10 k credite si sa iti ia o taxa pe zi de 500  de credite pana achiti acea datorie  in caz ca nu achiti acea datorie va incepe sa iti ia                                  din mats / drugs 

[*] Cu ce ar ajuta aceasta propunere la server?: 1 nu ar mai duce in eroare uni ct ( de ex azi a ajuns 1 t la lr si inca avea acel beacon  in jurul lui si am crezut ca trebuie sa il omor ) 2 . aceasta recompensa  va atrage lumea sa foloseasca mai mult job ul de sarlatan. 

                                                                                  1. ar aduce playeri mai multi pe jb deoarece nu am mai vazut un sistem bancar pe nici un sv 

[*] Alte obiectii: -  pace

Edited by Ghost
  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra.

Se poate abuza de banca.De ex x face imprumut de 5k baga ruleta si primeste 10k baga iar ruleta si face 20k si asa mai departe.Deci din aia 5k poate face 30k.Si de aia cu recompensa nu stiu ce sa zic.Poti face usor drugs/mats/credite cu ea.Mai ales ca daca o baga pe server probabil lumea o sa foloseasca doar jobul de sarlatan.Asa lumea poate abuza de amandoua lucruri ce vrei tu sa puna Picutz pe server.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, LsDAviatoru said:

 

.Si de aia cu recompensa nu stiu ce sa zic.Poti face usor drugs/mats/credite cu ea.Mai ales ca daca o baga pe server probabil lumea o sa foloseasca doar jobul de sarlatan.Asa lumea poate abuza de amandoua lucruri ce vrei tu sa puna Picutz pe server. 

recompensa nu ti o da mereu adica e toatal random si este destul de rara chestia cu recompensa si multi dintre ct se duc instant pe cel cu recompensa 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.