Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
#SCANDAAAL

[Reclamatie admin)Kydu

Recommended Posts

Model Reclamatie Admini/Jucatori

 

[*] Nick: SCANDAAAL e SAD
[*] Nick reclamat: kydu
[*] Data:  04.06.19
[*] Motiv: SLay aiurea
[*] Martori: adminul flavius florin si era si grindeanu.
[*] Alte obiectii:Aceste helper da slay aiurea toti au dat cu smokuri inclusiv eu si doar mie imi da slay unde este dreptatea aici, pe langa ca nu are dovezi ca eu am dat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc ca m-ai pus la martori. Ca sa pot sa vin sa-ti spun ca e o mare reclamatie aiurea. A fost FreeDay, ti s-a spus sa incetezi cu spam-ul de grenade, flash-uri si smoke-uri. Nu ai inteles, dar totusi nu ai primit slay. A doua runda, Hunger Games. Ai continuat sa arunci cu smoke-uri. Ai primit Slay pe merit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

contra ai fost avertizat ca daca mai arunci cu grenade ei slay tu nu ai ascultat iar adminul a procedat corect.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

NU AM DAT SLAY AIUREA, TI-AM ZIS FRUMOS SA NU MAI ARUNCI CU GRENADA DE LA INCEPUTUL HUNGERULUI, AI ARUNCAT DE 5 ORI CU SMOKE, PRIM OARA AI LUAT SMOKE, TE-AI ASCUNS SI AI DAT, A DOUA OARA TE-AI BAGAT IN SMOKE, SI AI MAI DAT ALTUL, SI TOT ASA CU FIECARE, ASA CA EU ZIC CA E DEGEABA !!!

+ CA SI LA CELALALT DAY AI ATUNCAT CU GRENADA SA DAI FREE DAMAGE, PACAT CA NU AM FACUT POZA SAU SA FILME.......

EU TE-AM AVERTIZAT SA NU MAI ARUNCI CU GRENADE LA INCEPUTUL RUNDEI !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astept dovada ca eu am aruncat + grindeanu eram la ct asa ca nu ai vazut cum trebuie, nu am aruncat grenada omule, si inca ceva tu ai spus de smoke si toti de la ct aruncau cu smoke eu in runda aia nu am dat nici o grenada.Dar nu vreau vorbe goale doresc dovada.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA 

KyDu ti-a dat slay deoarece tu ai spamat cu Smoke,Flash,He Grenade,iar gradele ti-au spus doar sa incetezi cu spam-ul,dar tu nu ai ascultat si ai continuat

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Grindeanu said:

Multumesc ca m-ai pus la martori. Ca sa pot sa vin sa-ti spun ca e o mare reclamatie aiurea. A fost FreeDay, ti s-a spus sa incetezi cu spam-ul de grenade, flash-uri si smoke-uri. Nu ai inteles, dar totusi nu ai primit slay. A doua runda, Hunger Games. Ai continuat sa arunci cu smoke-uri. Ai primit Slay pe merit.

In timpul freeday dayului eu nu am aruncat nici o grenada sau flash daca tot stii sa spui aiurea da dovada ca va stiu eu pe voi toti prieteni.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, TheFox said:

CONTRA 

KyDu ti-a dat slay deoarece tu ai spamat cu Smoke,Flash,He Grenade,iar gradele ti-au spus doar sa incetezi cu spam-ul,dar tu nu ai ascultat si ai continuat

Oameni buni voi nu ati vazut defapt cine dadea cu flash si smoke de grenada nici nu mai vorbesc ca nu am aruncat de loc infine eu astept dovada cu video sau poze

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, #SCANDAAAL said:

Oameni buni voi nu ati vazut defapt cine dadea cu flash si smoke de grenada nici nu mai vorbesc ca nu am aruncat de loc infine eu astept dovada cu video sau poze

Nu e nevoie de nici o dovada pentru incapatanarea ta. Oricum, la cum te-ai comportat dupa, daca aveam eu grad ti-as fi dat direct suspend, sa te mai potolesti si sa nu te mai crezi smecher ca stii sa faci un post si faci ce te doare in pula ca stii ca nu inregistreaza nimeni si ceri dovezi la orice.

Data viitoare joaca-te pe server cu scopul de a te juca, nu cu scopul de a sta cu degetul pe F12 in timp ce incalci regulamentul ca sa prinzi si tu un post.

Edited by Grindeanu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba cand va vad dati contra mai oameni buni sunteti paraleli voi nici nu ati vazut situatia degeaba comentati, voi nu ati vazut ce era la arme full de smoke si am dat eu ultimul un smoke si gata ca eu am facut spam , paia sa se face

Edited by #SCANDAAAL

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Grindeanu said:

Nu e nevoie de nici o dovada pentru incapatanarea ta. Oricum, la cum te-ai comportat dupa, daca aveam eu grad ti-as fi dat direct suspend, sa te mai potolesti si sa nu te mai crezi smecher ca stii sa faci un post si faci ce te doare in pula ca stii ca nu inregistreaza nimeni si ceri dovezi la orice.

Data viitoare joaca-te pe server cu scopul de a te juca, nu cu scopul de a sta cu degetul pe F12 in timp ce incalci regulamentul ca sa prinzi si tu un post.

Asta si o sa fac pana ii scot pe toti copii care se cred cineva daca au grad

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, ✪︎ L3astDevil said:

> CONTRA! Chiar eu te-am avertizat in legatura cu spam-ul grenadelor iar tu tot ai continuat.

Bai oameni buni eram 5 ct tu erai in viata de unde drq sa stii tu daca am dat grenada sau nu, eu va inteleg ca sunteti 1 pentru 1 dar nu e corect ce spui.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, #SCANDAAAL said:

Bai oameni buni eram 5 ct tu erai in viata de unde drq sa stii tu daca am dat grenada sau nu, eu va inteleg ca sunteti 1 pentru 1 dar nu e corect ce spui.

Frate, de cand m-am reapucat de server am stat mai mult la spectatori... Ma uitam fix pe tine si am vazut cum aruncai cu smoke-uri. Am terminat, nu mai am ce discuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va rog sa raspunda un admin normal nu ca astia de aici care nici nu au vazut nimic si stau si dau contra ca sunt prieteni cu kydu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, ✪︎ L3astDevil said:

Frate, de cand m-am reapucat de server am stat mai mult la spectatori... Ma uitam fix pe tine si am vazut cum aruncai cu smoke-uri. Am terminat, nu mai am ce discuta.

Da fix pe mine te uitai erai afk , nu mai minti atat

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA! 

De la începutul rundei tot aruncai cu smoke-uri, iar Kydu ti-a spus ca daca mai arunci ai slay, tu tot ai continuat, iar dupa ai inceput sa dai pentru free damage.

 

Felix #JB.GGEZ.RO - Server STAFF

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, #SCANDAAAL said:

Da fix pe mine te uitai erai afk , nu mai minti atat

 

FRATE, NU MAI RASPUNDE LA TOATE COMENTARIILE, FIINDCA ACEST POST ESTE DEGEABA, SI NU SUNT PRIETENI CU MINE, MA ROG SUNT, DAR EI NU DAU CONTRA DEGEABA, ASA CA DA, SI DACA ERAU PRIETENI CU MINE DADEAU PRO DACA ERA CEVA ADEVARAT, SA MERITE POSTUL, DAR LA TINE E DEGEABA, FIINDCA TE-AM AVERTIZAT SA NU ARUNCI,

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Felix said:

CONTRA! 

De la începutul rundei tot aruncai cu smoke-uri, iar Kydu ti-a spus ca daca mai arunci ai slay, tu tot ai continuat, iar dupa ai inceput sa dai pentru free damage.

 

Felix #JB.GGEZ.RO - Server STAFF

Voi chiar nu aveti creier , cum omule sa ma vezi ca aruncam fix eu smokuri daca eram 4 la ct si era si un smoke in mijloc oricine putea da smoke

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, KyDuTzU said:

FRATE, NU MAI RASPUNDE LA TOATE COMENTARIILE, FIINDCA ACEST POST ESTE DEGEABA, SI NU SUNT PRIETENI CU MINE, MA ROG SUNT, DAR EI NU DAU CONTRA DEGEABA, ASA CA DA, SI DACA ERAU PRIETENI CU MINE DADEAU PRO DACA ERA CEVA ADEVARAT, SA MERITE POSTUL, DAR LA TINE E DEGEABA, FIINDCA TE-AM AVERTIZAT SA NU ARUNCI,

Hai lasa-ma ca esti degeaba de acuma se incepe f12 tine minte

  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, #SCANDAAAL said:

Voi chiar nu aveti creier , cum omule sa ma vezi ca aruncam fix eu smokuri daca eram 4 la ct si era si un smoke in mijloc oricine putea da smoke 

Vezi cu limbajul, eu eram SPEC omule! Regret ca nu am filmat.

Si ai grija la limbaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Felix said:

Vezi cu limbajul, eu eram SPEC omule! Regret ca nu am filmat.

Si ai grija la limbaj.

Te simti a?Orium va tin in post 24 din 24 tineti minte daca il apareti pe nedrept

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nume: PrototypeNine

Verdict: CONTRA

Motiv: Faci sandal si atat... post hunt... si cam atat...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.