Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Osho

[Reclamatie Admin]FlAvIuS2K19#JB.GGEZ.RO#[]ASuS[]

Recommended Posts

 

 

[*] Nick: Osho
[*] Nick reclamat: FlAvIuS2K19#JB.GGEZ.RO#[]ASuS[]
[*] Data: 4 iunie 2019 
[*] Motiv: rename aiurea
[*] Martori: Fox
[*] Alte obiectii:Avand in vedere ca Gino a spus ca am voie , eu cred ca nu trebuia sa dea rename
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Osho said:

 

 

[*] Nick: Osho
[*] Nick reclamat: FlAvIuS2K19#JB.GGEZ.RO#[]ASuS[]
[*] Data: 4 iunie 2019 
[*] Motiv: rename aiurea
[*] Martori: Fox
[*] Alte obiectii:Avand in vedere ca Gino a spus ca am voie , eu cred ca nu trebuia sa dea rename
 

Doresc sa spun ca ovyy mi-a spus ca toti trebuie sa aiba la nume jb.ggez.ro la nume nu alte nume din comunitate

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, FlAvIuS2K19#FeruIFer' said:

Doresc sa spun ca ovyy mi-a spus ca toti trebuie sa aiba la nume jb.ggez.ro la nume nu alte nume din comunitate

 

Si mai doresc sa spun ca tu cu mine ai ceva si imi faci posthunt nu te preface ca nu stii deoarece din cauza mea ai luat remove

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh... aici este o chestie umpic mai grea... Chiar daca este un server din COMUNITAEA ggez.ro.... tot o sa iasa playeri dupa jb sa se duca pe sv-ul Surf.ggez.ro Adica acel care aveai in nume.... din punctu meu de vedere a procedat corect !                            Data viitoare incearca sa pui link-ul de la dovezi clare. deoarece nu stau admini sa analizeze toate pozele sa vada care e aia cand ti-a dat rename.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Allexutz2019 said:

Eh... aici este o chestie umpic mai grea... Chiar daca este un server din COMUNITAEA ggez.ro.... tot o sa iasa playeri dupa jb sa se duca pe sv-ul Surf.ggez.ro Adica acel care aveai in nume.... din punctu meu de vedere a procedat corect !                            Data viitoare incearca sa pui link-ul de la dovezi clare. deoarece nu stau admini sa analizeze toate pozele sa vada care e aia cand ti-a dat rename.

Alex asta zic si eu deoarece plecau player de pe jb pe surf

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, FlAvIuS2K19#FeruIFer' said:

Alex asta zic si eu deoarece plecau player de pe jb pe surf

 

 

4 minutes ago, Allexutz2019 said:

Eh... aici este o chestie umpic mai grea... Chiar daca este un server din COMUNITAEA ggez.ro.... tot o sa iasa playeri dupa jb sa se duca pe sv-ul Surf.ggez.ro Adica acel care aveai in nume.... din punctu meu de vedere a procedat corect !                            Data viitoare incearca sa pui link-ul de la dovezi clare. deoarece nu stau admini sa analizeze toate pozele sa vada care e aia cand ti-a dat rename.

Avand in vedere ca Gino este owner , Si Gino face regurile nu ovyy sau kentulet , v-as ruga sa il ascultati pe Gino si v-as ruga sa va informati , Gino ar vrea sa creasca comunitatea nu sv de jb. Asta cred eu + imi cer scuze cu pozele data viitoare nu se va mai intampla.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, Osho said:

 

Avand in vedere ca Gino este owner , Si Gino face regurile nu ovyy sau kentulet , v-as ruga sa il ascultati pe Gino si v-as ruga sa va informati , Gino ar vrea sa creasca comunitatea nu sv de jb. Asta cred eu + imi cer scuze cu pozele data viitoare nu se va mai intampla.

 

Serverul jb.ggez.ro este al lui gino asa ca, cred ca lui ii pasa de player de pe jb mai mult si Numele tau de pe jb adica :Osho SURF.GGEZ.RO au dus vreo 5 player pe surf nu este un numar mare dar totusi nu este  frumos

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA

ti-a dat rename ,dar el a fost informat de ovyy ca nu ai voie sa tii  un server din comunitate.Dupa ce l-am intrebat eu pe Gino de acest lucru.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, FlAvIuS2K19#FeruIFer' said:

Serverul jb.ggez.ro este al lui gino asa ca, cred ca lui ii pasa de player de pe jb mai mult si Numele tau de pe jb adica :Osho SURF.GGEZ.RO au dus vreo 5 player pe surf nu este un numar mare dar totusi nu este  frumos

 

Asa ca , cred ca nu merit warn deoarece am incercat sa salvezi player sa stea pe jb nu cred ca este un motiv demn de warn

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, TheFox said:

CONTRA

ti-a dat rename ,dar el a fost informat de ovyy ca nu ai voie sa tii  un server din comunitate.Dupa ce l-am intrebat eu pe Gino de acest lucru.

Exact si repet inca odata  CU NUMELE TAU RESPECTIV : Osho SURF.GGEZ.RO ai facut ca unii player sa plece pe surf cea ce nu mi se pare normal avand in vedere ca ai fost si grad

Share this post


Link to post
Share on other sites

contra aici este jb.ggez.ro nu surf playeri de pe jb poate pleaca pe surf

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, daca un jucator de pe surf vine cu nametag pe jb, toti o sa se duca pe surf si jb-ul scade, eu cred ca a procedat corect.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Felix said:

Contra, daca un jucator de pe surf vine cu nametag pe jb, toti o sa se duca pe surf si jb-ul scade, eu cred ca a procedat corect.

 

1 minute ago, Ralleype said:

contra aici este jb.ggez.ro nu surf playeri de pe jb poate pleaca pe surf

 

Exact asta am vrut sa spun si eu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai zic odata , Avand in vedere ca GINO , Gino ok? Gino a zis ca ma lasa eu am dreptul sa imi pun surf.ggez.ro la nume

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Osho said:

Mai zic odata , Avand in vedere ca GINO , Gino ok? Gino a zis ca ma lasa eu am dreptul sa imi pun surf.ggez.ro la nume

 

 

Si eu mai repet odata ti am dat rename inainte de a vb tu cu gino si mai amenintat ca iau rmv asa ca mai zic si eu odata asta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry OFF-TOPIC 

Incercati sa nu mai spamati cu reply-uri pe acest post (Osho si Flavius)

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, Osho said:

Mai zic odata , Avand in vedere ca GINO , Gino ok? Gino a zis ca ma lasa eu am dreptul sa imi pun surf.ggez.ro la nume

 

 

 

Ai si tu dreptatea ta, dar admin-ul nu merita sanctionat chiar asa, pentru ca din cate am inteles din ce se zice(adica de la tine) Gino a dat voie la playeri sa tina serverul de surf in nume, insa kentulet (si din cate am inteles si ovy) a zis clar de mai multe ori pe server ca nu e voie. Tinand cont ca ei sunt cei care se ocupa momentan de admini, regulament si asa mai departe, era normal ca adminii sa ii asculte. O pura greseala de comunicare intre baietii de sus (intre Gino si Kentulet/Ovy) care a prins adminul respectiv la jumate, saracu' nu are nici o vina, el doar a ascultat de cei de sus. Eu zic ca inainte sa-ti pui la nume sa astepti sa se calmeze toata partea asta si sa se anunte "oficial" daca pana la urma e voie sau nu sa ai asa ceva in nume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nume: PrototypeNine

Verdict: CONTRA

Motiv: Am vazut admin mai sus pus decat Flavius care dadea rename pentru alte servere din comunitate, deci pana ce un Co nu clarifica ce si cum e voie legat de reclame cu servere din comunitate nu pot sa consider asta ca fiind o greseala personal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA!
Flavius a ascultat de un grad mai superior decat el numit ovyy,Flavius a ascultat de el din cate am auzit si a procedat cum a spus ovyy,nu vad greseala lui Flavius. 


Florinutzu ❤️

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Normal as fi dat T.C , dar pentru ca adminul spune ca eu i-am zis desi nu am facut-o va primi 1/3

Momentan sunt permise nickurile acestor servere din comunitate , nu uitati gino detine aceasta comunitate.

T.C

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.