Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Dece1212

Reclamatie MarioSwagg

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau:Dece1212

[*] Nickname-ul persoanei reclamate:  MarioSwagg

[*] Motivul reclamatiei: gag adresat  gresitdas.png.62cedfb49fe7be32b4dfc8f4e8066b19.png

[*] Data si ora intamplarii:10:10 8/24/2020

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_summer_jail_v3

[*] Dovezi: pe gotv e cel mai bine,dar am si niste ss.sad.png.f243cd616ca9db42eff7d678d3e5c4eb.png

[*] Martori: Gro,restul serverului

[*] Alte obiectii:Eram ct,imi da gag random pt ,,nu mai urla in microfon'',si  ma muta t.Eu nu am urlat,a recunoscut gro,ca el a urlat.Nu am mai avut voie ct si am primit si gag.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pot sa intreb si eu cum poti sa dovedesti prin POZE ca nu ai dat tipat.

Sincer eu as zice sa ia un warn pe forum pt shitposting/post-hunt. Ai tipat mereu cand ai murit ca "AAAA CUM AU MURIT CT" "HAI CA MAI VIN LA COMENZI DACA E" ș.a.m.d. ii am martori pe mirel, pe gro, pe coco, si cine mai era pe sv. Întradevar si foxy a tipat dar nu am voie sa dau comenzi pe grade. 

  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca am tipat AAAA CUM AU MURIT CT  etc ,sunt de acord sa iau chiar 2 warn-uri.Nu stiu care e faza cu post-huntul,pt ca gagul a fost al meu,nu al lui x.Shitposting pentru ca?Pentru ca imi dai gag deoarece nu ai voie sa ii dai lu gro/foxy?=]]]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mario primeste 1/3 warn. Data viitoare nu mai decupati dovezile (chatul), daca e tot SS-ul pot sa vad si eu in ce runda s-a intamplat.

T/C.

Edited by Grindeanu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.