Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
HovSep32

[RECLAMATIE ADMIN] DOCWANNABE#DEAGLESHOTS

Recommended Posts

[*] Nick:  HovSep
[*] Nick reclamat: DOCWANNABE#DEAGLESHOTS
[*] Data:  7/6/2020
[*] Motiv: Gag fara motiv 
[*] Dovezi:  https://imgur.com/flNWxcY ( daca nu se vede bine pot arata o poza mai clara cu partajare pe discord)
[*] Martori: CocoTM, Kentulet, si multi alti care au fost on
[*] Alte obiectii: Docwannabe a inceput o discutie ca vrea sa isi deschida servere si ca o sa investeasca o suma de bani, iar eu am zis la caterinca ce server iti deschizi ca tu nu ai nici bani sa platesti datoria la unu, iar el a inceput sa zica ca se simta ofensat si mi-a dat gag 5 minute pentru limbaj.

Edited by HovSep32

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai daca te bagi in discutii si iti cauti glume cu mine ? De unde pana unde afirmatii de genul ? Nu ai avut niciodata glume cu mine nici nu o sa iti permit cum nu permit decat celor cu care glumesc.  fa 398459 de post-uri , eu o sa te ard de fiecare data cand gresesti , te pupa fratele tau si nu mai face post-uri degeaba . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra
Atat timp cat un co-owner nu-ti permite sa iti faci glume cu el, nu inteleg de ce ai face-o, tu i-ai spus ca e sarac, ca n-are bani si el s-a simtit ofensat si ti-a dat gag.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro

HovSep nu merita gag pentru o glumita in care ti-a spus ca tu iti faci sv si trebuie sa platesti o datorie cuiva, asta nu te face sarac, dar asta ai dedus tu, nu stiam ca daca faci pe cineva sarac/prost etc se numeste limbaj iar tu la 20 de ani ai tai te ofensezi la asa ceva, in viata mai sunt si hateri, pacat de tine ca esti om de treaba da te strica rau banii aia =(

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scz ca ma bag da chiar nu mi a dat datoria de 5 euro omu adk nu o vad ca pe o gluma 😂😂

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, ninjapro said:

Scz ca ma bag da chiar nu mi a dat datoria de 5 euro omu adk nu o vad ca pe o gluma 😂😂

Nu mai fă off-topic.

 

Pro, a fost o singură glumă, nu înțeleg de ce i-ai fi dat gag, măcar dacă l-ai fi avertizat că nu-ți plac astfel de glume.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste un avertisment verbal.

T/C

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.