Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Divin1313

[Reclmatie Admin] Dr@gos

Recommended Posts

image.thumb.png.30d35d0e208c69ea1fd2886cae93eb78.png

[*] Nick: Divin
[*] Nick reclamat: Dr@gos
[*] Data:  25/05/2019
[*] Motiv: Stau si eu afk sa fac ore si imi da ista kick
[*] Dovezi: mai sus
[*] Martori: toti dupa sv cred
[*] Alte obiectii:-

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dat kickall pentru ca s-a buguit serverul de la snowball si singurele modalitati prin a rezolva: ori cineva schimba mapa, ori kickall si cand intra cineva pe sv se da automat restart. Cum nu a raspuns nici un admin cu grad mai mare a fost nevoit sa dea kickall (pentru ca preferam ca playerii sa se joace decat sa lasam aia 4 afk sa faca ore, sunt mai importanti aia care se joaca in momentul respectiv decat afk-istii). Am dat reply aici pentru ca am fost pe server si am fost martor, i-a dat cineva mesaj lui Gino care era si el afk pe server dar nu a raspuns, dupa cateva minute a dat kickall, la 10 minute a venit Gino si a inteles situatia.

 

Edit: Cu motivul ai dreptate, ar fi fost mult mai bine daca punea la motiv "bug snowball" tocmai pentru a evita situatii de genul

Edited by Grindeanu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Grindeanu said:

A dat kickall pentru ca s-a buguit serverul de la snowball si singurele modalitati prin a rezolva: ori cineva schimba mapa, ori kickall si cand intra cineva pe sv se da automat restart. Cum nu a raspuns nici un admin cu grad mai mare a fost nevoit sa dea kickall (pentru ca preferam ca playerii sa se joace decat sa lasam aia 4 afk sa faca ore, sunt mai importanti aia care se joaca in momentul respectiv decat afk-istii). 

aaaaa.... pai trebuia sa puna si el acolo motiv snowball ca asa ii poate face oricine afk post...

 

T/C

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa !

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.