Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Trecutzuu

Reclamatie Teodor

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau:fake

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Teodor

[*] Motivul reclamatiei: Fk intentiont.In filmare se vede cum Radu14 lipeste bomba de Teodor si el fiind mai glumet a decis s a arunce molotovul sub el si intentionat sa i omoare pe cei de la comenzi.As dori ca adminul dat sa primeasca suspend de 5-10 payday-uri pentru cauza data in care a aratat cat de neserios este avand grad pe sv.

[*] Data si ora intamplarii:15:10 08.08.2023

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_georgia_paradise

[*] Dovezi: 

 

[*] Martori: playerii pe sv

[*] Alte obiectii:v am pupat

  • WOW 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

asa mi s-a intamplat si mie in locul lui radu si eu am luat suspend, acum astept sa vad raspunsul + ca nu mi se pare ca asta are legatura cu faptul ca am grad ( de fapt doar ca iau dublue la suspend ) deoarece eu cand este nevoie consider ca imi fac treaba

Edited by teodor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu doar am vrut sa arunc ala in celula. si am si incercat sa il iau de pe teodor dupa ce l-am pus. pot primi suspend.

Edited by Radu144

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radu nu are nimic,el nu a detonat intentionat,tu erai cel care a facut freekillul aruncand moly-ul sub tine

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, teodor said:

asa mi s-a intamplat si mie in locul lui radu si eu am luat suspend, acum astept sa vad raspunsul + ca nu mi se pare ca asta are legatura cu faptul ca am grad ( de fapt doar ca iau dublue la suspend ) deoarece eu cand este nevoie consider ca imi fac treaba

De ce nu are?.Tu esti fata sv-ului si arati altor playeri noi cum se face troll ca admin si le arati cum nu ar trebui sa faca.E greu sa ti dai seama

Edited by Trecutzuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste warn si suspend 10 payday-uri.

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.