Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
GoodPek

Reclamație Teo

Recommended Posts

 

 

[*] Nickname-ul tau:TheGodPek

[*] Nickname-ul persoanei rereclamateTeo

[*] Motivul rereclamatiei:slay aiurea 

[*] Data si ora intamplarii:08.35 21.08.2023

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_mario_resorce_v1_2

[*] Dovezi: 

[*] Martori:tot sv 

[*] Alte obiectii:Deci era Box day am dat perimetru și el a ieșit l am omorât după îmi da slay și suspend de la adminu sonicanu 

A ieșit 3jump

20230721_083703.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu la box day ma bateam cu arabu si am iesit un pas din perimetru ca sa il omor, iar foxanu ti-a dat suspend pentru ca pe harta aia ai facut mai multe fk

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1ai sărit 3jump

2nu am făcut multe 'fk' asta nu e fk

Ala de atunci am zis ca am tras din greșeală!

Vreau sa dai dovada ca ai sărit 1pas

Share this post


Link to post
Share on other sites

De când ești admin numa sancționeze playeri din orice și tu ai numa dreptate și mai și înjuri playeri adică na asa un adaos ce face de dimineață 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 daca tot consideri asta poti face posturi pentru alea
2 ne putem uita pe demo sa vezi ca ai facut fk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iar eu ti-am dat doar slay pentru ca ai facut fk cand am si zis pe voice ca daca ma omori ai slay ca ma bateam cu ala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu vreau să mă bag dar tu ai făcut vreo 4 sau 3 fk și la box dat nu trebuia să-l omori pe Teo pentru că a ieșit o secundă e vina ta aici thegodpek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man 1 Ai ieșit din perimetru ca să ști am dreptu sa te omor nu ai dreptul sa dai slay dacă ești tu cabail ști asta 

2fk ala nu e fk am tras cu mese din greșeală și tu am dat fd și mi am cerut scuze ca sunt stângaci și am tras ca prostu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce 4fk ma acuma da dovada ca deja aberezi prea mult subiectul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic sa nu te bagi ca nu ști și cam deja bagi fk și nu ști ce sa întâmplat mai bine stai pe bara

Edited by GoodPek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am o intrebare, pentru care motiv e reclamatia asta?

suspend sau slay pt fk

Share this post


Link to post
Share on other sites

De când a întrat Teo azi dimineața ei vor sa îmi dea gag pt ca am zis ca ma omor el zice sa tac ca îmi da gag eu zic motiv el zice lasa ca iti dau gag dacă e sa băgăm tot bag ce sa întâmplat și de dimineață 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teo nu am făcut fk dacă ești tu prost  și nu vezi ca ai ieșit din perimetru nu e problema mea e a ta 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Îl am martor pe butoiaș și pe Sinned cum face azi dimineață cu mine ca a luat grad si îmi da el gag când vrea 

  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

De dimineata ai primit un gag ca tot injurai cu termenu de admini 5 minute in rest nu ai primit nimic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca am iesit o secunda cand ma bateam la box day nu omori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Azi dimineață întreabă pe sinned cum facem și mai enervatca făceai c vrei ca tu ești admin și nana ca îmi dai "gag ca vreau eu" adică na ca ești admin nu te crezi superior și pe mine inferior tratezi playeri cu respect și ei te vor trata la fel!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu fata de palyeri nu ai respect după cum se vede și de când ai luat admin ești și mai enervant ca nu iti permiți sa faci tu regulamentul îl respescti dacă am 8esit de perimetru nu îmi dai slay și i zici la soni sa îmi dea suspend

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu ma injurai si eu si foxanu faceam misto de tine, daca ti se pare ca am gresit cu ceva poti face reclamatie, reclamatia facuta acum e pentru slay, ar fi bine sa aduci si dovezi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, GoodPek said:

Tu fata de palyeri nu ai respect după cum se vede și de când ai luat admin ești și mai enervant ca nu iti permiți sa faci tu regulamentul îl respescti dacă am 8esit de perimetru nu îmi dai slay și i zici la soni sa îmi dea suspend

Nici macar nu i-am zis nimic, el a observat si a dat suspend pe un motiv, daca nu iti comvine suspendtu ii faci lui reclamatie nu mie

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu am nicio legatura cu suspendul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am dat dovada și aia cu înjurat tu ma faci ca ziceai ca iti dau mute ca asa vreau eu 

Și cu suspendare și slay ca ai ieșit tu din perimetru eu am adus o poza da o filmare sa iti dovedești vinovăția ca tu zici ca nu ai ieșit 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suspendu e + la reclamație zic ca e din cauza ca te am omorât aici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai o ura pe mine și numa pe mine și dacă e sa discutam nici playeri nu le place de tine cum vb cu ei ca staff 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, GoodPek said:

Am dat dovada și aia cu înjurat tu ma faci ca ziceai ca iti dau mute ca asa vreau eu 

Și cu suspendare și slay ca ai ieșit tu din perimetru eu am adus o poza da o filmare sa iti dovedești vinovăția ca tu zici ca nu ai ieșit 

eu am zis ca am iesit, am iesit un pas pentru ca ma bateam cu ala

da lasa ca acum ma duc sa filmez si atasez intr-un minut

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.