Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
AndreiFullPower168

Reclamatie

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Andrei fullpower ( dar in ss era altul dupa) 

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Sonicanul

[*] Motivul reclamatiei: gag dat  30 min dat aiurea

[*] Data si ora intamplarii: 13.7.2023 ora 6 20 

[*] Mapa pe care s-a intamplat: jb_minecraftisyan

[*] Dovezi: image.thumb.png.12efb2974f5fd5f9c8d08db6a020ecd6.png

[*] Martori: 

[*] Alte obiectii:

                          Se baga aiurea in situatia dintre mn si fratimiu mai mic, si considera ca eu "caut cearta". Am luat gag-ul  ( doar eu) total aiurea pe "o filmare" scoasa din context si neinteleasa.

                          El toata mapa trec a facut abuz de mic si isi cauta de cearta cu mn aiurea pe sv, vorbea pe la spate de mn si dadea din gura aiurea, dar tot eu iau gag. Pune aici filmarea in care se vede ca eu "caut cearta" in aceasta situatie. Vorbele tale "nu ma doare un warn", dai gag aiurea fara sa-ti pese si fara sa te interesezi.

Edited by AndreiFullPower168

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din câte am înțeles tu tot îl instigai pe teo la ceartă ți-am acordat un gag 30 de min pentru că pe el nu l-am văzut să se certe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tot eu "caut cearta". Daca voiai sa vezi situatia completa nu te uitai doar la "filmarea" lui teo. Indiferenta ta ramane neschimbata, de la inceput pana la final, inclusiv dupa ce asumi sanctiunile. 

Edited by AndreiFullPower168

Share this post


Link to post
Share on other sites

După o analiză a demonului se iese că nici tu nici teo nu prea v-ați certat am mai văzut că gl00my deja va acordase gagul prin urmare îmi asum un warn sau un avertisment verbal m-am luat doar după niște cuvinte spuse de un copil 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste warn.

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.