Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
teodor

Reclamatie S1ck

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Teodor jb,ggez,ro

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: S1ck

[*] Motivul reclamatiei: gag incorect

[*] Data si ora intamplarii: [SM] The current server time is 07/11/2023 - 19:19:51

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   [SM] The current map is jb_arctic_jail_v3.

[*] Dovezi: image.png.d07dac472e13f397f949b2395c14da8f.png

[*] Martori: David, Stefan

[*] Alte obiectii: Mai am si o filmare cand isi da kill daca este nevoie ca sa mai ia iar ban ( de data asta sper ca nu se uita ca e admin si sa ia dublu ) + ca el mai sta mereu pe server fara jb.ggez.ro in nume. 

Edited by teodor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ataseaza filmarea cu mesajele care le-ai pus si mai sus, unde se observa cum imi aduci injurii fara motiv. De asemenea te invit sa atasezi si restul filmarilor care presupun ca sunt recente, ca sa comentz si restul acuzatiilor tale.

Edited by S1ck

Share this post


Link to post
Share on other sites

In poza se poate observa ca nu e spam ca nu doar eu vorbesc daca tot vrei sa te aperi te poti duce cu placere sa filmezi si restul filmarilor fac ce vrea pula mea cu ele chiar nu imi pasa de parerea ta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

229069925_Counter-strikeGlobalOffensiveScreenshot2023_07.11-19_00_04_15.thumb.png.3fbc36dbee75a3a9082b80d09ba381c9.pngs

 

In Screen-shot putem observa cum eu il atentionez pe Stefan sa nu isi dea kill cu scopul de a nu pierde puncte la clan. La care tu te bagi in seama cu mine si imi spui ca ai tu filmari cu mine, dupa care recurgi la un limbaj vulgar, in contextul in care eu nu ti-am adus injurii in nici un fel. Cand ti-am dat gag am scris "spam+lmbj", insa a fost notat doar spam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa!

T/C.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.