Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
teodor

Reclamatie Mirel

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Teodor

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Regele Mirel # GGEZ.RO

[*] Motivul reclamatiei:  imi da fd intentionat cand imi fac drog sa iau puncte la clan pe ct

[*] Data si ora intamplarii: [SM] The current server time is 05/13/2023 - 17:47:43

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   [SM] The current map is jb_nm_kistroll_b1b.

[*] Dovezi: asta e ziua in care mi-a dat fd cand trebuia:image.png.6cdbce08c71d61f4983cb19777d949c9.pngasta e ziua cand mi-a dat fd cand aveam kroko intentionat:.image.png.cf08a2ada6df46b4ec8d55538db6e28e.pngsi asta e un audio de la ce sa intamplat: 

[*] Martori: Moldo, David, W 

[*] Alte obiectii: el o face intentionat deji imi daduse si runda trecuta fd doar sa nu iau pct la clan pe el, sa fie el vechi dar nu are voie sa faca asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se vede din dovada ta ca ai primit freeday (nu apare de la cine), ca toata echipa de la CT in afara de o persoana era dead, si ca ai beneficiat de acel freeday undeva la maxim 10 secunde. Trebuia sa-ti dau si runda urmatoare. Faptul ca tu iti facusei drog a fost o situatie nefericita. Nu esti singura persoana care-si face arma/drog si se intampla ceva la mijloc, ba ca este omorat pana sa bage seringa, sau alte situatii terta care nu apartin de tine. Legat de rubrica "Alte obiectii" pe care ai completat-o, punctele de la clan este ultimul lucru care ma intereseaza, pentru ca oricum din clanul din care fac parte, doar eu ma joc pe server, si clanul lui Gro este imbatabil; ar fi o pierdere de timp sa incerc sa fac puncte de unul singur.

Daca am gresit, imi asum warn-ul, dar din punctul meu de vedere si al regulamentului, nu am gresit cu nimic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste un avertisment verbal.

Fd-ul trebuia acordat in momentul in care a inceput runda nu dupa 30 de secunde, cand playerul poate sa devina revoltat.

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.