Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Antonio1337

Reclamatie Andro

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau:Antonio

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Andro

[*] Motivul reclamatiei: Imi da gag pentru abuz microfon, fara sa fac abuz de microfon

[*] Data si ora intamplarii:3/29 ora 18:00

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   Jail_west_3

[*] Dovezi: https://clipchamp.com/watch/Ag3lQnoGg6a

[*] Martori: S1ck, Clau si cine se mai vede in filmare

[*] Alte obiectii:O spun si o repet, ar trebui pusa restrictie de varsta la admin 16+, Acesti copii nu au ratiunea sau inteligenta necesara sa administreze un server. Andro a mai facut abuzuri pe mine si pe altii, dar acum am zis sa pun stop.

Edited by Antonio1337

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sustin ce a scris Antonio mai sus, si vreau sa precizez ca adminul cauta cearta de cate ori il vad pe server, in special cu mine. Pe filmare se poate observa cum Antonio nu ii adreseaza nici o jignire/ cuvant urat, ci doar isi prezinta opinia sa. Consider ca comportamentul adminului lasa de dorit si gradul sau i-a fost acordat doar pentru lingusirea sa pe langa alte grade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sick tu deabea ai intrat pe sv nu ai fost nici 10 minute din harta care s-a intamplat asta, Antonio te-am avertizat inainte sa nu mai vorbesti, tu ai contiunat sa vorbesti intruna, asa ca ai primit gag

20230329165354_1.thumb.jpg.99572ec6692bb57b76979d6d549df6fe.jpg

Edited by BadKarma

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, BadKarma said:

Sick tu deabea ai intrat pe sv nu ai fost nici 10 minute din harta care s-a intamplat asta, Antonio te-an avertizat inainte sa nu mai vorbesti, tu ai contiunat sa vorbesti intruna, asa ca ai primir gag

 

Te rog sa atasezi atunci momentul in care ti-au fost adresate jigniri. Te-ai ofticat fiindca Antonio a spus ceva ce este cel mai probabil adevarat, asta e tot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt de acord cu ce spune S1ck. Adminul KingAndro i-a dat mute lui Antonio si mie fara motiv. Antonio nici macar nu a facut abuz mic cum se vede si in videoclip, iar eu am primit mute 5 minute pentru ghost cica cand eu am zis doar hp-ul lui KingAndro ca deja ne era lene la cam toti sa mai asteptam dupa el sa termine lr-ul.
Presupun ca adminul KingAndro s-a simtit ofensat cand Antonio i-a spus ca nu are niciun prieten si cred ca din acest motiv i-a dat mute cu motiv abuz.mic.

Edited by RSLClau

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt de acord, Adminul KingAndro a facut abuz de comenzii. Dadea mute lui RSLClau si Antonio pe simplul motiv ca dadeac comenzi. Nu a facut nimeni abuz de microfon. Mi se pare nedrept ca el sa faca abuz fara sa fie penalizat.

Eu unul cred ca lui Andro i s-a luat puterea la cap si face nazbatii, va rog sa vorbiti cu el ca nu se mai poate.

Multumesc

- Smekkert

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, S1ck said:

Te rog sa atasezi atunci momentul in care ti-au fost adresate jigniri. Te-ai ofticat fiindca Antonio a spus ceva ce este cel mai probabil adevarat, asta e tot.

Nu i-an dat gag pentrh ca ma jignit, i-am dat gag pentru abuz microfon, ai putea sa vezi asta daca ai deschide ochii inloc sa spui mereu pe microfon "nu mai vorbiti ca va da andro gag"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, smekkert said:

Sunt de acord, Adminul KingAndro a facut abuz de comenzii. Dadea mute lui RSLClau si Antonio pe simplul motiv ca dadeac comenzi. Nu a facut nimeni abuz de microfon. Mi se pare nedrept ca el sa faca abuz fara sa fie penalizat.

Eu unul cred ca lui Andro i s-a luat puterea la cap si face nazbatii, va rog sa vorbiti cu el ca nu se mai poate.

Multumesc

- Smekkert

Nu ai sunet? Clau a dat ghost

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, RSLClau said:

Sunt de acord cu ce spune S1ck. Adminul KingAndro i-a dat mute lui Antonio si mie fara motiv. Antonio nici macar nu a facut abuz mic cum se vede si in videoclip, iar eu am primit mute 5 minute pentru ghost cica cand eu am zis doar hp-ul lui KingAndro ca deja ne era lene la cam toti sa mai asteptam dupa el sa termine lr-ul.
Presupun ca adminul KingAndro s-a simtit ofensat cand Antonio i-a spus ca nu are niciun prieten si cred ca din acest motiv i-a dat mute cu motiv abuz.mic.

Nu ai voie sa spui cat hp am

Share this post


Link to post
Share on other sites

Observand chestia care se intampla,incercati cumva sa l luati toti pe andro.Playerul dat a primit gag destul de corect,deoarece a vorbit incontinuu cand se petrecea lr-ul si se amuza de alti playeri.Deci nu as vedea sensul din acest post.

Edited by Trecutzuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu se ia nimeni de el, acesta a acordat un gag pe nedrept si martorii isi spun parerea. Eu fiind la lr nu eram deloc deranjat de faptul ca antonio vorbea.  Si poza atasata de tine, unde scrii "cred ca iti dau gag" nici nu se poate considera ca avertisment, te indemn sa iti revizui comportamentul si sa nu mai faci pe victima.

Edited by S1ck
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

am sa spun din nou pentru sick, eu i-an dat gag pt ca el vorbea in continu l-an avertizar spunand "cred ca-ti dau gag antonio" din aceasta propozitie iti dai seama ca faci ceva gresit

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, Trecutzuu said:

Observand chestia care se intampla,incercati cumva sa l luati toti pe andro.Playerul dat a primit gag destul de corect,deoarece a vorbit incontinuu cand se petrecea lr-ul si se amuza de alti playeri.Deci nu as vedea sensul din acest post.

[*] La reclamatie pot raspunde doar persoanele care au fost implicate in incident sau care au fost martori. In caz contrar o sa fiti sanctionati pe forum! 

Inca un admin care nu stie regulamentu. 

Totusi apreciez ca incerci sa-l scoti pe iubitu tau, As dori sa fie sanctionat si Trecutz pe motivu ca nu cunoaste regulamentu

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, BadKarma said:

am sa spun din nou pentru sick, eu i-an dat gag pt ca el vorbea in continu l-an avertizar spunand "cred ca-ti dau gag antonio" din aceasta propozitie iti dai seama ca faci ceva gresit

(Incontinu) Ce asteptari sa am sa cunosti regulamentu cand tu nici sa scrii nu poti. Si acum sa ti raspund, Aveam o conversatie la (lr) nu deranjam pe nimeni si nici nu vorbeam INCONTINU. Daca nu cumva ai tu alte dovezi pe care te rog sa le arati, eu vorbesc pe baza afirmatilor, tu si iubitu tau trecutz vorbiti din mintea voastra bogata de clasa 8-a

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

te-am avertizat, tu ai contiunat sa vorbesti. Eu ti-am raspuns la post daca nu intelegi n-am ce face

Edited by BadKarma
  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa!

Vorbesti prea mult dupa cum se poate observa din video.

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.