Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Grindeanu

[Reclamatie admin] Masska

Recommended Posts

[*] Nick: Grindeanu
[*] Nick reclamat:  Masska
[*] Data:  26.06.2019
[*] Motiv:  FK masiv intentionat. Nu doar ca eu nu am nici o vina ca a spart colegul toate alea si el da comenzi invalide, DAR nici inainte sa sparga colegu' toate alea din celula, celula mea NU avea jumpbox.
[*] Dovezi: 
[*] Martori: -
[*] Alte obiectii: Din seria "Am admin si fac ce vreau, ma doare-n coculet, nu puteti sa dati comenzi pe mine, sunt smecher, vorbesc periculos, sa-ti fie frica, doar nu vrei sa te amenint cu ban, tu stii cine sunt eu?"
 
 
Edit: Mi-am dat seama ca or sa vina restul de admini cu aceeasi atitudine, asa ca mai bine explic de acum ca sa nu mai puna ei intrebari:
Masska a spus la inceput "Cine sparge alea din celule moare" -> Comanda invalida, fara simon spune
---> Si daca ar fi spus cu simon spune, comanda tot invalida ar fi fost pentru ca alea erau in celule si inca era normal day, nu cell day
-> Celula mea nu era prevazuta in planurile de constructii cu jumpbox, asa ca nu a avut asa ceva de la bun inceput
Edited by Grindeanu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

@MaSsKaMaSsKa primeste suspend pentru ca a dat comenzi cu celule închise. La Cell day comenzile se dau cu celule deschise. Cand ai spus sa nu spargă nu era nici cell day nici open deci comenzile erau invalide.

Dacă isi va scoate suspendul sa ma anuntati.

T.C

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.