Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Opposite

Reclamatie AlmightyS1

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Opposite

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: AlmightyS1

[*] Motivul reclamatiei: Am sarit din greseala intr-o chestie de sticla , zice el ca suntem blocati , zice unu ca avem scara si imi zice care nu se duce la scara moare , incepe si numara 5 secunde care le-a zis asa , 5-4-3-2-1  gen au fost milisecunde , si ma omoara eu mergand spre scara .

[*] Data si ora intamplarii: 22:35-22:40 22.10.2021

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_waterside_v5_1

[*] Dovezi: 

[*] Martori: Toti de pe server care erau prezenti

[*] Alte obiectii: I-am zis freeday dar el ma ignora de aceea am ales sa fac post

  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te-am omorât pt ca tu ai sarit acolo jos in timp ce eu cu cateva secunde înainte am zis ca aveți 10 secunde sa faceți rand pt ca aveam jocuri de făcut, nu inteleg ce cautai acolo jos ți-am dat 5 secunde peste timpul oferit de rand si cand am vazut ca nu faci bhop si nu te grăbești te-am omorât pt ca deja toți erau in rand doar tu lipseai.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, AlmightyS1 said:

Te-am omorât pt ca tu ai sarit acolo jos in timp ce eu cu cateva secunde înainte am zis ca aveți 10 secunde sa faceți rand pt ca aveam jocuri de făcut, nu inteleg ce cautai acolo jos ți-am dat 5 secunde peste timpul oferit de rand si cand am vazut ca nu faci bhop si nu te grăbești te-am omorât pt ca deja toți erau in rand doar tu lipseai.

Fratimiu , cica ce cautam acolo , se vede in video ca am cazut din greseala . Nu m-am aruncat eu ca aveam chef . Si de bhop nu ai zis nmk hai fa bhop sau ceva , pana mea din moment ce ma indreptam spre scara tu de ce ma omori , ca ai tu chef poate .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.