Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Alecs

Reclamatie AlecsX

Recommended Posts

[*] Nick: Alecs
[*] Nick reclamat: AlecsX
[*] Data:  6/23/2019
[*] Motiv: Are numele identic ca al meu doar cu un X in plus si nimeni de pe server nu imi poate da trade , barbut etc...
[*] Martori: -  
[*] Alte obiectii: Vreau sa i se dea obligatia de a isi schimba numele , sunt de dinainte lui pe server.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, esti dinaintea mea pe server, ai Co-Owner, pe mine nu ma intereseaza, am activitate tripla chiar si mai mare decat ata, nu vad de ce as fi obligat sa-mi schimb numele daca numele meu este vazut mai mult fata de al tau, nu poate nimeni sa-ti dea trade / barbut / etc ? Nicio problema, s-a inventat id-ul, ii dai lui X id-ul tau si dai barbut / trade / etc pana te saturi.

Btw frumoasa dovada :)))

Edited by AlecsX

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, AlecsX said:

Ok, esti dinaintea mea pe server, ai Co-Owner, pe mine nu ma intereseaza, am activitate tripla chiar si mai mare decat ata, nu vad de ce as fi obligat sa-mi schimb numele daca numele meu este vazut mai mult fata de al tau, nu poate nimeni sa-ti dea trade / barbut / etc ? Nicio problema, s-a inventat id-ul, ii dai lui X id-ul tau si dai barbut / trade / etc pana te saturi.

Btw frumoasa dovada :)))

Esti asa de incapabil incat nu poti inetelege ca ma pui indezavantaj cu faza numelui. Si argumentul cu activitatea tripla e inutil.

Si cum adica frumoasa dovada dar ce vroiai mai mult ? :)) 

Se vede ca ai 12 ani din raspunsurile tale nu cum ziceau altii "matur" dar aia e mergem mai departe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, Alecs said:

Esti asa de incapabil incat nu poti inetelege ca ma pui indezavantaj cu faza numelui. Si argumentul cu activitatea tripla e inutil.

Si cum adica frumoasa dovada dar ce vroiai mai mult ? :)) 

Se vede ca ai 12 ani din raspunsurile tale nu cum ziceau altii "matur" dar aia e mergem mai departe.

Incapabil, deci pe langa toate ma mai si jignesti, frumos "Co-Owner" cica,  daca tu vezi ca am 12 ani din raspunsurile si argumentele pe care le dau, bravo, ce sa zic altceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Nu mai este necesar sa purtam aceasta discutie , adminul va primi remove. 

Cand acesta nu va mai avea helper, o sa ai tot dreptul sa-i schimbi numele.

T.C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.