Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
john pedala

[Reclamatie Admini] The Fox & Silent & .aLecsX

Recommended Posts

*] Nick: john pedala
[*] Nick reclamat: The Fox & Silent & .aLecsX
[*] Data: Astazi 
[*] Motiv:Se injura intre ei fara a primi nici unul gag
[*] Dovezi: 20190623014913_1.thumb.jpg.d32f0fb031009dbf7939292cd817ecf0.jpg20190623014917_1.thumb.jpg.244d529504c9a7751509b3c69835f03d.jpg20190623014852_1.thumb.jpg.223815942be21e9b9881fbc2f0f696f0.jpg
*] Martori: Cei prezenți de față
[*] Alte obiectii: Acesti indivizi nu sunt exemple pentru jucatori noi deoarece au un limbaj foarte necizelat si nu aplica regulile si intre ei , doar pe oameni fara nici un grad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra 

Faptul ca le iei doar pe cele in care nu ne-am dat gag-uri chiar daca inainte cu 3 minute mi-ai facut o reclamatie unde ai scris ca faceam abuz gag ceea ce nu este adevarat nu are niciun fel de logica

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, TheFox said:

Contra 

Faptul ca le iei doar pe cele in care nu ne-am dat gag-uri chiar daca inainte cu 3 minute mi-ai facut o reclamatie unde ai scris ca faceam abuz gag ceea ce nu este adevarat nu are niciun fel de logica

si gag-ul acela cu motivul tot nu te potolesti ,?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bossule, in caz de uiti ce faci, ai mai facut o reclamatie cu motivul "gag aiurea", iar tu ai pus in aceasta reclamatie motivul "Se injura intre ei fara a primi niciun gag", chiar tu ai pus in cealalta reclamatie niste poze in care ne-am dat gag dupa ce am terminat cu injuraturile. Chiar nu inteleg de ce faci tu reclamatii cand chiar tu gresesti, ai primit suspend 15 pd, iar Crazy iti poate confirma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Adminii sunt obligati sa pastreze un limbaj decent pe server.

Am raspuns in cealalta reclamatie .

T.C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.