Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ẴĐŖζẰN̲̅

[Reclamatie MaSsKa & AlecsX & MasterHack & Karma NoBody]

Recommended Posts

[*] Nick: Aditzu
[*] Nick reclamat: MaSsKa & AlecsX
[*] Data: Astazi 
[*] Motiv: Favorizare, ma refer ca , eu cand injur sau jignesc INSTANT imi iau gag , astazi Claudia m-a injurat si NIMENI nu i-a dat gag. 
[*] Dovezi: 8503C979D240A8166467EEA595AECDEBAA9B0C5C1D00ED64271701D64ADFC8AC51B0FDEC5D4FF5999CFF1CB9A87D4B1249AB4E5377BB63C57EA26AD3
[*] Martori: RQBY ,n0x bretean Gigi focus Val 
[*] Alte obiectii:consider ca MaSsKa ,AlecsX si MasterHack si Karma merita 1 avertisment ,deoarece au facut favorizare. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aditzu, eu in acel moment eram plecat de la PC, cand m-am intors era mare galagie pe chat, te-am intrebat ce s-a intamplat iar tu ai inceput imediat sa faci spam cu "FAVORIZARE" dupa care "Gata, va fac post tuturor" daca tu nu vrei sa comunici cu noi pentru a te ajuta nu putem face acest lucru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick:The Fox

Verdict: CONTRA

Motiv:Am intrat si eu pe server si am vazut cum tu te certai cu MaSsKa. Cand te-am intrebat nu ai vrut sa imi spui ce s-a intamplat chiar daca eu am incercat sa va ajut sa rezolvati problema.Dupa asta aLecsX a scris pe chat ca a revenit,iar tu ai inceput sa spamezi cu "Favorizare" si i-ai zis ca e degeaba si tot asa. Nu doresc sa spun cu ce i-ai spus ca sta in mana,dar adminii respectivi nu i-au dat gag Claudiei  cum nici eu nu iti dau tie gag cand ma injuri. Asa ca ambii playeri ati fost iertati

Share this post


Link to post
Share on other sites

contra

idem @TheFox si  de ce ai  scris reclamatie si adminii , dar in reclamatie sunt doar 2 admini?........ ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minutes ago, TheFox said:

Nick:The Fox

Verdict: CONTRA

Motiv:Am intrat si eu pe server si am vazut cum tu te certai cu MaSsKa. Cand te-am intrebat nu ai vrut sa imi spui ce s-a intamplat chiar daca eu am incercat sa va ajut sa rezolvati problema.Dupa asta aLecsX a scris pe chat ca a revenit,iar tu ai inceput sa spamezi cu "Favorizare" si i-ai zis ca e degeaba si tot asa. Nu doresc sa spun cu ce i-ai spus ca sta in mana,dar adminii respectivi nu i-au dat gag Claudiei  cum nici eu nu iti dau tie gag cand ma injuri. Asa ca ambii playeri ati fost iertati

 

24 minutes ago, AlecsX said:

Aditzu, eu in acel moment eram plecat de la PC, cand m-am intors era mare galagie pe chat, te-am intrebat ce s-a intamplat iar tu ai inceput imediat sa faci spam cu "FAVORIZARE" dupa care "Gata, va fac post tuturor" daca tu nu vrei sa comunici cu noi pentru a te ajuta nu putem face acest lucru.

Voi zice-ti toti asa da in viata reala ma luati de fiecare dat la misto =(

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 minutes ago, AlecsX said:

Aditzu, eu in acel moment eram plecat de la PC, cand m-am intors era mare galagie pe chat, te-am intrebat ce s-a intamplat iar tu ai inceput imediat sa faci spam cu "FAVORIZARE" dupa care "Gata, va fac post tuturor" daca tu nu vrei sa comunici cu noi pentru a te ajuta nu putem face acest lucru.

Nu erai plecat de la pc pentru ca in momentu ala era HG si am vazut ca ai omorat 2 cu MP7 si dupa te-a omorat unu cu SSG , deci stiu ce zic si tin minte tot

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, ẴĐŖζẰN̲̅ said:

Nu erai plecat de la pc pentru ca in momentu ala era HG si am vazut ca ai omorat 2 cu MP7 si dupa te-a omorat unu cu SSG , deci stiu ce zic si tin minte tot

Intelege, nici nu mai tin minte cand a fost dat acel HG, dar oricum cand am plecat am scris "revin", iar cand m-am intors "am revenit", iar eu fusesem mutat la spec si chiar m-am uitat de catre cine, acela fiind Lawyn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa !
Trebuia sa faci demo , din 3 poze nu se intelege nimic
T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.