Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
d0nut

[Reclamatie ADMIN] Masska

Recommended Posts

[*] Nick: d0nut
[*] Nick reclamat: Masska
[*] Data:  18.06.2019 ora 1:00 PM
[*] Motiv: Suspend aiurea
[*] Martori: RQBY 
[*] Alte obiectii: Am dat comanda pe RQBY : "Simon spune daca intri prin vent pe la piscina mori ! Simon spune intri pe la ventul de la celule (sa fiu sigur ca nu ma omoara, avea Ak-47)" Rqby s-a dus pe la piscina , iar eu l-am omorat . Nu observasem ca il omorase deja pe acela asa ca i-am spus scuze , iti voi da freeday next round. Masska ma injura "Il am martor pe RQBY" si apoi imi da suspend aiurea pentru FK "nu am mai putut sa-i dau fd lui RQBY pentru ca ma mutase serverul , deoarece erau putini playeri pe server." 

Share this post


Link to post
Share on other sites

De cand poti sa ii impui unui T sa o ia pe unde vrei tu, cand tu ai zis sa se duca in vent sa il omoare pe celalalt.
Omul vroia sa o ia pe acolo ca sa nu il omoare si tu ca idiotu vrei sa ii impui pe unde sa o ia.

Explica si mie de ce ai avea voie aceasta chesti, doar pentru ca esti simon.

In acel vent daca intri pe la celule are o scara si nu prea poate sa traga plus  ca il si campa in vent.

Plus erai cu arma pe el si inca un CT cat de slab sa fii sa crezi ca te poate omora cu aka,si i-ai mai zis sa meraga pana acolo cu cutitu.

Si nu ai zis nici un scuze doar continuai sa zici ca trebuia sa o iei pe acolo ( si nu o baga pe aia ca ai zis doar vorbind cu el pe privat) martor .alecsX

Asa ca nu te mai milogi si nu mai impune tu pe unde sa o ia teroristul cand tu ii zici 'iar aka-ul asta si du-te fa box cu celalalt'

_- copii spastici ce ati devenit credeti ca daca sunteti la o tastatura sunteti si tari in gura, juma de buletic care nici pe ala nu il aveti 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra

Prima data ai zis "Simon spune ia arma asta si fa box cu colegul tau", el l-a cautat pe colegul sau, a intrat in vent, dupa care el a iesit (colegul lui fiind acolo), dupa care intra inapoi in celula si voia sa se duca in vent, iar tu ii spui "Simon spune du-te pe la piscina", iar el era deja in vent. A iesit dint vent si tu l-ai omorat, nu poti sa-i impui sa se duca pe o ruta doar ca asa vrea Simon. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

contra

boss nici nu pot intelege ce sunt aceste dovezi , daca crezi ca o sa te creada cineva  ca e suspend aiurea dintr o poza...

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, MaSsKa said:

De cand poti sa ii impui unui T sa o ia pe unde vrei tu, cand tu ai zis sa se duca in vent sa il omoare pe celalalt.
Omul vroia sa o ia pe acolo ca sa nu il omoare si tu ca idiotu vrei sa ii impui pe unde sa o ia.

Explica si mie de ce ai avea voie aceasta chesti, doar pentru ca esti simon.

In acel vent daca intri pe la celule are o scara si nu prea poate sa traga plus  ca il si campa in vent.

Plus erai cu arma pe el si inca un CT cat de slab sa fii sa crezi ca te poate omora cu aka,si i-ai mai zis sa meraga pana acolo cu cutitu.

Si nu ai zis nici un scuze doar continuai sa zici ca trebuia sa o iei pe acolo ( si nu o baga pe aia ca ai zis doar vorbind cu el pe privat) martor .alecsX

Asa ca nu te mai milogi si nu mai impune tu pe unde sa o ia teroristul cand tu ii zici 'iar aka-ul asta si du-te fa box cu celalalt'

_- copii spastici ce ati devenit credeti ca daca sunteti la o tastatura sunteti si tari in gura, juma de buletic care nici pe ala nu il aveti 

Pe langa faptul ca m-ai injurat atunci nu mai spui asta? Imi cer scuze restul adminilor pentru ca nu am mai multe dovezi 

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 minutes ago, Donut said:

Pe langa faptul ca m-ai injurat atunci nu mai spui asta? Imi cer scuze restul adminilor pentru ca nu am mai multe dovezi 

Man ca tu injuri mereu si inca iti mai iert adica zic termina si tot zici in cotiinu cum e adica nu mi se pare asa ok sa fi iertat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste 1/3 !
Pentru un freekill nu se da suspend , next ii dadea freeday si aia era sau daca a fost intentionat si nu vrea sa ii dea freeday cel mult il muti
Suspend pt freekill se da la cazuri grave
T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.