Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Grindeanu

[Reclamatie admin] Silent

Recommended Posts

[*] Nick:  Grindeanu
[*] Nick reclamat:  Silent
[*] Data:  15.06.2019
[*] Motiv:  gag aiurea, tot ameninta si da gag-uri cand el e la acelasi nivel cu aia la care le da gaguri
[*] Dovezi: 
  • Pozele cand il face pe ala tampit ca l-a omorat pe drept si nu vrea sa isi dea gag: https://imgur.com/a/58MaXaG
  • Video cand imi da gag degeaba(motivul in sine al reclamatiei): 
[*] Martori: nu e nevoie
[*] Alte obiectii:
  1. a zis unu "simon spune sus si muriti", domnul nostru silent s-a ridicat si a murit, apoi il intreaba pe ala daca e tampit, iar cand unu il face prost pe dragonel vrea sa ii dea gag pentru limbaj, ii spun sa se uite la el in ograda intai si sa isi dea lui gag pentru limbaj si apoi la altii si imi spune "sa-mi dea un admin gag", ca el stie sa foloseasca comanda doar pe altii
  2. a doua harta la fel, zice aditzu cuvantul "coaie" si repede silent sare cu "aditzu vrei gag" si ii spun aceeasi poveste, sa isi dea intai gag pentru mapa trecuta si apoi sa se uite la altii in ograda, pe langa ca zice ca nu i-am zis (am pus si ss cand i-am zis si a zis el singur ca sa ii dea altul gag, normal ca nu a luat gag, cine altcineva sa ii dea) imi da si mie gag pentru motiv "limbaj"

Silent, trebuia sa ai grija, stiai foarte bine ca o sa te prind pentru ca daca atunci cand m-ai tinut in gaguri de 5-10-15 minute in continuu timp de o ora pe motiv "abuz microfon" nu am putut sa inregistrez (ca dea, nu mai mergea sa inregistrezi demo si nu aveam OBS-ul instalat si nu am stat atunci sa-l instalez) pana la urma nu o sa iti mearga mereu. Ai mai facut si cerere de upgrade, e ok, esti periculos cu comenzile la care ai deja acces, nu-ti trebuiesc si mai multe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda, nu stiu ce sa zic..... Silent ar merita remove.... Mai bun era Alex52 decat el ........                               Oricum  da si gag aiurea si na... e nasol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro

Se vede cum la minutul 2.29 ii da gag aiurea lui Grindeanu, doar pentru ca el sustinea ca Silent practic face abuz de grad cand el (Silent), are drept sa foloseasca un limbaj vulgar, dar cand un alt player foloseste un limbaj vulgar il amentinta cu gag.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Adminul primeste 1/3 , gag acordat fara niciun motiv.

T.C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.