Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ẴĐŖζẰN̲̅

[Reclamatie Maskka]

Recommended Posts

[*] Nick: Aditzu
[*] Nick reclamat: MaSsKa
[*] Data:Azi  
[*] Motiv:imi da gag pentru ca am spus ca imi iau god prin donatie
[*] Dovezi: B5A8D8C9DFE5741B5BF30DEDC1323FEF058412E6
[*] Martori: Tot server-ul la momentul respectiv
[*] Alte obiectii:Vreau sa primeasca un warn pentru abuz, deoarece acesta are ceva personal cu mine
Edited by ẴĐŖζẰN̲̅

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam asa a decurs tot day-ul, te-ai certat continuu pe chat, nu stiu daca ai fi meritat chiar 30 de minute da tinand cont istoricul tau a crezut ca ai meritat: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Grindeanu said:

Cam asa a decurs tot day-ul, te-ai certat continuu pe chat, nu stiu daca ai fi meritat chiar 30 de minute da tinand cont istoricul tau a crezut ca ai meritat: 

 

pentru ca am scris ca imi iau god, el imi da gag.Sigur are ceva cu mine personal, asa a facut dintotdeauna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra. 

Ți ai cautat-o cu lumânarea. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra.

Toata cearta a inceput cam pe la minutul 2, cand tu plangeai ca mapa trecuta ai fost decat o singura data in viata (iar cand esti macar o data in viata pe o mapa, pe urmatoarea mapa nu ai voie sa intri CT) si voiai sa intri la CT, iar adminii din acel moment te-au mutat inapoi la T pentru ca, cum ziceam ai fost mapa trecuta, iar la minutul 2.13 am intervenit eu cand iti ziceam sa te potolesti ca nu mori daca astepti si tu 30 min. Dupa cum scrie si in regulament:

4.0 General

4.1 Nu aveti voie CT doua mape consective, regula se anuleaza daca nu sunt gardieni.

Dupa care la minutul 2.23 intervine iar Ciorba si iti zice ca nu o sa ai grad niciodata pe acest server datorita comportamentului tau. Iar cand tu ai zis "Imi iau god" Masska probabil se enervase prea tare din cauza faptului ca nu mai voia sa vada cum plangi din cauza ca practic "nu ti se dadea ceea ce voiai" si in acel moment el ti-a dat gag cu acel motiv pentru ca devenisei prea enervant. Intr-adevar el nu trebuia sa-ti dea gag 30 min, dar ceea ce ai facut la facut pe el la randul sau sa-ti ofere aceasta "sanctiune".

Edited by AlecsX

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, AlecsX said:

Contra.

Toata cearta a inceput cam pe la minutul 2, cand tu plangeai ca mapa trecuta ai fost decat o singura data in viata (iar cand esti macar o data in viata pe o mapa, pe urmatoarea mapa nu ai voie sa intri CT) si voiai sa intri la CT, iar adminii din acel moment te-au mutat inapoi la T pentru ca, cum ziceam ai fost mapa trecuta, iar la minutul 2.13 am intervenit eu cand iti ziceam sa te potolesti ca nu mori daca astepti si tu 30 min. Dupa cum scrie si in regulament:

4.0 General

4.1 Nu aveti voie CT doua mape consective, regula se anuleaza daca nu sunt gardieni.

Dupa care la minutul 2.23 intervine iar Ciorba si iti zice ca nu o sa ai grad niciodata pe acest server datorita comportamentului tau. Iar cand tu ai zis "Imi iau god" Masska probabil se enervase prea tare din cauza faptului ca nu mai voia sa vada cum plangi din cauza ca practic "nu ti se dadea ceea ce voiai" si in acel moment el ti-a dat gag cu acel motiv pentru ca devenisei prea enervant. Intr-adevar el nu trebuia sa-ti dea gag 30 min, dar ceea ce ai facut la facut pe el la randul sau sa-ti ofere aceasta "sanctiune".

Eu nu inteleg cine l-a bagat in seama, si de ce 30 min?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA

Ai cam meritat acel gag.Dar este clar de ce l-ai primit.Din simplul motiv ca esti prea enervant si gradul respectiv(MaSsKa) era foarte nervos pentru ca tot amenintai cum ca o sa iei GOD si nu stiu ce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra

Ai meritat acel gag din plin daca ti-o cauti cu lumanarea

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

@Ciorbitzq_ primeste 1/3 pentru ca i.a dat gag lui săracul matei degeaba doar ca sa intre el ct.

Masska a procedat corect , data viitoare vorbește frumos si nu vei primi gang.

T.C

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.