Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ẴĐŖζẰN̲̅

[Cerere Helper]Aditzu

Recommended Posts

[*] Nume: Adrian
[*] Nick:Aditzu 
[*] Varsta: 13
[*] Ore jucate? (ScreenShot): 9E36D475C3331B3052A8984FF1AC7BD57E12AE19
[*] Steam ID: STEAM_0:0:458150534
[*] Ai citit regulamentul serverului?: : Niciodata
[*] De ce vrei acest grad pe server? (motivul): Ei bine , vreau acest grad pe server deoarece astept cu nerabdare de 1 an sa ajut si sa sustin comunitatea geniala GGEZ
[*] Ati aderat in Grupul Steam? (obligatoriu): Desigur
[*] Alte obiectii:Pentru adminii,care nu au fost pe server si nu mi-au vazut noul comportament va rog sa da-ti un mesaj la:Insane,Karma si restu. Ma refer in special la: Rick(lupul magic),Jorax si multi altii. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick: The Fox                         

VERDICT: CONTRA

Motiv: nu ti-ai schimbat comportamentul.Acum ceva timp l-ai injurat pe Dr@Gos care a spus ca el cumpara 340 de droguri pe 2500

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, TheFox said:

Nick: The Fox                         

VERDICT: CONTRA

Motiv: nu ti-ai schimbat comportamentul.Acum ceva timp l-ai injurat pe Dr@Gos care a spus ca el cumpara 340 de droguri pe 2500

apoi daca scammer e injuratura , clara treaba + ca n-am mai injurat de 3 zile boss nush cum sa iti zic

Edited by ẴĐŖζẰN̲̅

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick:Dragos2704

Verdict:PRO

Motiv:Merita o sansa si eu cred ca si-a revizuit comportamentul<3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick:Dr@gos

Verdict:Contra

Motiv:M-ai injurat de mama ieri pentru ca am zis ca ofer 2500 de credite pentru 340 drugs.Nu ti-ai schimbat comportamentul deloc,nu esti pregatit

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Dr@gos said:

Nick:Dr@gos

Verdict:Contra

Motiv:M-ai injurat de mama ieri pentru ca am zis ca ofer 2500 de credite pentru 340 drugs.Nu ti-ai schimbat comportamentul deloc,nu esti pregatit

Hai ca nu l-am schimbat daca e, bossule eu nu te-am injurat ca asa mi-o venit mie, dar tu ma iei de prost si imi dai scam , tu crezi ca ti-ai gasit prost? tine minte ca ti-am dat odata 200 drugs pe 1900 , si ai zis  ca mi le dai cand ai tu, dar nici pana in ziua de azi nu mi le-ai dat

 

Edited by ẴĐŖζẰN̲̅

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 minutes ago, ẴĐŖζẰN̲̅ said:

Hai ca nu l-am schimbat daca e, bossule eu nu te-am injurat ca asa mi-o venit mie, dar tu ma iei de prost si imi dai scam , tu crezi ca ti-ai gasit prost? tine minte ca ti-am dat odata 200 drugs pe 1900 , si ai zis  ca mi le dai cand ai tu, dar nici pana in ziua de azi nu mi le-ai dat

 

In primu' rand nu ti-am dat scam ca am zis ca atat ofer si nu ai acceptat,in al doilea rand nu am zis chestia cu drugs niciodata in viata mea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick: .aLecsX

Verdict: Contra

Motiv: Comportamentul tau lasa de dorit, mai ales faptul ca minti spunand ca nu ai m-ai injurat de zile dar tu ai facut-o, incapabil.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

contra

daca pentru tine inseamna sa ti schimbi comportamentul in 4  zile... la mine daca vrei sa ma faci sa ti dau pro nu injura minim 1 sap..

Edited by Insane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arata mi ca ti ai schimbat comportamentul , pana atunci

Respins !

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.