Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Osho

[Reclamatie Admin]Silent

Recommended Posts

[*] Nick:Osho 
[*] Nick reclamat: Silent
[*] Data:  6.06.2019
[*] Motiv: Favorizare
[*] Martori: Server-ul  care nu il favorizeaza pe silent
[*] Alte obiectii:A fost si ciorbi doar ca nu am dovezi pentru el -- Dovezile sunt pe profilul meu  , 2 poze ca dovezi

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, Osho said:
[*] Nick:Osho 
[*] Nick reclamat: Silent
[*] Data:  6.06.2019
[*] Motiv: Favorizare
[*] Martori: Server-ul  care nu il favorizeaza pe silent
[*] Alte obiectii:A fost si ciorbi doar ca nu am dovezi pentru el -- Dovezile sunt pe profilul meu  , 2 poze ca dovezi

Tin sa mentionez ca acum sunt 5 poze iar in 2 sunt primele 2 dovezi iar in celelalte poze sunt dovezile ca in nextmap , am fost mutat in runda 4 chiar daca aveam loc si nu voia nimeni . Aici nu mai are ce sa spuna. Tin sa mentionez ca cele 3 poze sunt facute in aceeasi runda se poate vedea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oricat de mult nici eu nu prea il suport pe silent de cand s-a dat smecher la mine ca are helper prin a ma tine in gag-uri pentru "abuz mic", nu inseamna ca trebuie sa ia remove pe nedrept.

"4.1 Nu aveti voie CT doua mape consective, regula se anuleaza daca nu sunt gardieni." Regula spune ca se anuleaza daca nu sunt gardieni iar in poza se vede clar ca mai erau inca 2 gardieni. In plus, ai pus link catre toate screenshot-urile tale, nu doar cele legate de reclamatia asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Grindeanu said:

Oricat de mult nici eu nu prea il suport pe silent de cand s-a dat smecher la mine ca are helper prin a ma tine in gag-uri pentru "abuz mic", nu inseamna ca trebuie sa ia remove pe nedrept.

"4.1 Nu aveti voie CT doua mape consective, regula se anuleaza daca nu sunt gardieni." Regula spune ca se anuleaza daca nu sunt gardieni iar in poza se vede clar ca mai erau inca 2 gardieni. In plus, ai pus link catre toate screenshot-urile tale, nu doar cele legate de reclamatia asta.

Toate pozele sunt dovezi inafara de una care e un alt post viitor , eu il suport pe silent doar ca pe el nu l-a mutat pe mine da

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa !

Dovezi insuficiente

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.