Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Eclipse

Reclamatie Teaser

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: TRYHARDER

[*] Nickname-ul persoanei reclamate:  Teazer

[*] Motivul reclamatiei: Nu-si da gag.

[*] Data si ora intamplarii:  2/6/2021       8:00

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   -

[*] Dovezi:  https://imgur.com/a/fE19IBl

[*] Martori: Nu mai tin minte ce admini erau.

[*] Alte obiectii: Eu daca scriu doua propozitii cu     "SA-MI BAG N... 

                                                                                       DEABIA ASTEPT SA IEI REMOVE

                 Oare voi primi gag pentru caps? Parerea mea este ca nu, din moment ce scriu doar "o propozitie" nimeni nu are nimic ce sa zica, findca nu este abuz de caps, asa consider eu, ce ma mai intereseaza regulamentul ala. Si unde mai  pui ca daca esti admin mai ai si privilegii, eheeee.

 

Ps: unde mai pui ca se subtintelege ce injuraturi spune el acolo, cu hristosii si  BAGGGGGGGGGG NNN...

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT :  ADMINI ONLINE, KYDU SI ANTIDOT 

Cat despre mapa, chiar habar nu am, daca stiti puteti spune voi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok,iti mai precizez odata.scrisele lui Gino  DECI E ULTIMA DATA CAND PRECIZEZ, NU DATI GAG NICI PT 3 PROPOZITII SCRIE CU CAPS, PRIMA DATA AV, APOI II DATI GAG, NU CUM APARE PE CHAT UN CAPS, GATA BAN, SE PEDEPSESTE CU WARN! PRECIZEZ WARN!

Am scris 1 rand,si dupa am scris din greseala,cu caps,aceasta avertizare a lui Gino,te as ruga sa fii mai atent la scrisele mele,si am scris importanta chestia asta,neaparat pentru tine,dar si pentru noii helperi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problema este ca tu mereu scrii cu caps, cand te enervezi, si asta nu se intampla rar. Nu te-ar enerva de cate ori ma enervez si eu SA SCRIU NUMAI CU CAPS, CHIAR DACA E ODATA LA 10 MIN, si tu ai scris mai mult decat atat.

 

Nu am mai apucat sa fac ss ca sa schimbase harta, asta poti afirma si tu, de aia intr-un ss Insane spune ca ai mai scris "o propozitie cat 3 randuri" , pe langa alea doua randuri vazute in  ss-uri. Deci, te avertizezi singur sau cum procedezi in cazul asta? Nu e drept fata de ceilalti care i-au gag pentru caps, si tu nu, intelegi ideea?

Crezi ca faceam postul asta doar pentru alea 2 propoziti cu caps care se vad in ss-uri? Tu mereu incalci unele reguli si gasesti  tot felul de motive, ca nu stiam, ca ala a facut aia, ca ala a spus aia, de AIA sectiunea asta e plina cu numele "Teaser". Invata sa respecti regulamentu si nu mai primesti posturi, simplu.

Edited by Eclipse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.