Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Florinutzu ^-^

[Reclamatie Admin] L3astDevil

Recommended Posts

 

 

[*] Nick: Florinutzu 
[*] Nick reclamat: L3astDevil
[*] Data: 5.06.2019.
[*] Motiv: imi da gag pe motiv TACI.
[*] Martori: Sv.
[*] Alte obiectii:Imi aduc aminte ca a spus gino sa nu mai dea adminii gag pe motiv taci si din cauza aceasta eu i-am facut post.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

 

EU AM ZIS SA NU MAI VORBEASCA FIINDCA VORBEAM CU ImCristi si cu Dragos2704, pe un subiect ca Dragos l-a omorat pe Cristi degeaba, si eu iam zis lui Florinutzu sa nu mai vorbeasca, am zis odata, de doua ori, de trei ori si LastDevil ia dat GAG pe motivul taci, si eu zic ca a fost foarte bine, deci postul e degeaba !!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Draga Florinutzu, gag-ul ala nu a fost scos din pamant. Cineva a facut mult free damage i-ar KyDu ii intreba cum s-a intamplat. S-a spus clar: cine mai vorbeste peste mine are gag, iar tu tot comentai. Limbajul tau da de dorit, te enervezi foarte repede si incepi sa injuri degeaba, in special staff-ul. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, KyDuTzU said:

EU AM ZIS SA NU MAI VORBEASCA FIINDCA VORBEAM CU ImCristi si cu Dragos2704, pe un subiect ca Dragos l-a omorat pe Cristi degeaba, si eu iam zis lui Florinutzu sa nu mai vorbeasca, am zis odata, de doua ori, de trei ori si LastDevil ia dat GAG pe motivul taci, si eu zic ca a fost foarte bine, deci postul e degeaba !!!

 

Omule Gandeste-te mai bine dupa dai reply.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, ✪︎ L3astDevil said:

Draga Florinutzu, gag-ul ala nu a fost scos din pamant. Cineva a facut mult free damage i-ar KyDu ii intreba cum s-a intamplat. S-a spus clar: cine mai vorbeste peste mine are gag, iar tu tot comentai. Limbajul tau da de dorit, te enervezi foarte repede si incepi sa injuri degeaba, in special staff-ul. 

Daca esti mai hazliu tu,ce sa iti fac?

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, ✪︎ L3astDevil said:

Draga Florinutzu, gag-ul ala nu a fost scos din pamant. Cineva a facut mult free damage i-ar KyDu ii intreba cum s-a intamplat. S-a spus clar: cine mai vorbeste peste mine are gag, iar tu tot comentai. Limbajul tau da de dorit, te enervezi foarte repede si incepi sa injuri degeaba, in special staff-ul. 

Este Adevarat Florinutzu, nu mai fi atat POST HUNT, si in plus nu mai fa posturi aiurea 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, Florinutzu ^-^ said:

Omule Gandeste-te mai bine dupa dai reply.

Boss, tu faci POSTURI doar fiindca esti nervos si frustrat, atat. Sa faci un POST calumea nu te-am vazut, eu acuma sunt curios daca mai faci inca un POST pentru ca ti-a dat GAG pentru ca l-ai injurat, pentru ca l-ai provocat. 

CALMEAZA-TE !!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, ✪︎ L3astDevil said:

Ce ziceam si ce face el...

20190605160937_1.jpg

Esti un informator foarte bun,te felicit.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, ✪︎ L3astDevil said:

Ce ziceam si ce face el...

20190605160937_1.jpg

Boss, Last lasa-l fiindca face POSTURI degeaba, el face POST doar ca este nervos !

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, KyDuTzU said:

Boss, Last lasa-l fiindca face POSTURI degeaba, el face POST doar ca este nervos !

Least lasa-l pe Florinutzu ca este nervos si face POSTURI aiurea fiindca e nervos !

Mai bine acuma Least =))

Edited by KyDuTzU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nume: PrototypeNine

Verdict: CONTRA

Motiv: Esti pus pe scandal si pe server si pe forum... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, PrototypeNine said:

Nume: PrototypeNine

Verdict: CONTRA

Motiv: Esti pus pe scandal si pe server si pe forum... 

Adevarat! Florinutzu e SCANDAAAL doi =)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Florinutzu ^-^ said:

Se poate da T/C

 

Floinutzu, deci te-am facut sa nu mai fi nervos, hai spune DA, spune DA, hai stiu ca vrei !! =))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, esti frustat + post-hunt si respect pt ca ti-ai asumat vina ❤️

Edited by imverynoob

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Daca nu stiati de cateva zile @imverynoob @PrototypeNine @KyDuTzU s-au adaugat niste restrictii la reclamatii , va rog sa le cititi in caz contrar incepand de data viitoare veti fi sanctionati .

Reclamatie respinsa , injuri primesti gag. Pe viitor incearca sa nu mai faci posturi aiurea

T.C

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.