Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Alecs

[Cerere Helper] Alecs

Recommended Posts

[*] Nume: Barbu Alexandru
[*] Nick: Alecs
[*] Varsta: 15
[*] Ore jucate? (ScreenShot): https://imgur.com/a/qa1VTPZ
[*] Steam ID: STEAM_1:1:4778873
[*] Steam Profile Link: http://steamcommunity.com/profiles/76561197969823475
[*] Ai citit regulamentul serverului?: Niciodata.
[*] De ce vrei acest grad pe server? (motivul): Imi doresc sa detin functia de helper , deoarece imi place cu ce se ocupa , imi place sa ajut jucatorii cu diferite lucruri cum ar fi comenzi si sa le  pot oferi tot ajutorul posibil.
[*] Ati aderat in Grupul Steam? (obligatoriu): Desigur.
[*] Alte obiectii: Am Updatat poza acum am Orele si Quest-urile necesare and Bafta si succes pentru mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO 

Incearca sa fii putin mai activ!

 

                                                                                                                                   Felix #JB.GGEZ.RO - Server STAFF

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO cu JUMA de gura pt ca esti uneori prea streict si asta strica distractia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toti care dau pro dau degeaba.. deoarece ai mutat Acel topic De cerere grad in arhiva deoarece nu aveai questurile respective. Se pune ca si respins.. si a 2-a zi cand sunt questuri noi faci cerere de grad... Super interesant

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Allexutz2019 said:

Toti care dau pro dau degeaba.. deoarece ai mutat Acel topic De cerere grad in arhiva deoarece nu aveai questurile respective. Se pune ca si respins.. si a 2-a zi cand sunt questuri noi faci cerere de grad... Super interesant

Am mai facut o cerere ieri si dupa am vazut ca nu indeplineam quest-urile am mutat o in arhiva. Nu am incalcat nici o regula mutand cererea in arhiva , ori cum era invalida si am facut una noua adica asta.

Edited by Alecs

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Ciorbitzq_ said:

Contra. 

Este aceiasi cerere dar nu indeplineste cerintele de la quest-uri am mutat-o cand am vazut greseala  si am facut alta a doua zi adica azi. Chiar nu inteleg ce aveti toti cu asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ai helper pe forum nu inseamna ca trb sa abuzezi de el... Tu practic trebuia sa lasi aceea cerere de helper... pentru ca degeaba faci una care vezi ca ai 9 questuri si nu indeplinesti si dupa o muti undeva si faci alta..... daca asa ar putea sa faca tot playeri ar fi bine!

O lasai acolo luai respins si mai faceai una peste 2 saptamani... Nu ai timp sau ce? ca nu te inteleg ca oricum mai e o saptamana si terminati scoala

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

13 minutes ago, Allexutz2019 said:

Daca ai helper pe forum nu inseamna ca trb sa abuzezi de el... Tu practic trebuia sa lasi aceea cerere de helper... pentru ca degeaba faci una care vezi ca ai 9 questuri si nu indeplinesti si dupa o muti undeva si faci alta..... daca asa ar putea sa faca tot playeri ar fi bine!

O lasai acolo luai respins si mai faceai una peste 2 saptamani... Nu ai timp sau ce? ca nu te inteleg ca oricum mai e o saptamana si terminati scoala

Fratii mei este aceiasi cerere doar ca in prima nu am vazut ca nu indeplineam cerintele pentru quest-uri asa ca am mutat o si am facut alta cerere (aceasta).

 

Si pentru Allexutz2019 nu am facut nici un fel de abuz , chiar te rog citeste sectiunea de Arhiva sa vezi ce se muta acolo. Am avut tot dreptul sa mut poastarea dar pe tine nu stiu cu ce te afecteaza ca am mutat o postare , a stai INVIDIA asta ......

Edited by Alecs
Edit: Am pus argumente.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Acceptat, am sa te rog pe viitor sa te rezumi la topicul pe care ai primit grad. 

T.C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.