Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
majesticcccc

[Reclamatie Admin] fkl

Recommended Posts

image.thumb.png.ae3abd64db4f2f1155a2784b92823e07.png

[*] Nickname-ul tau: MAJ3ST1C

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: fkl

[*] Motivul reclamatiei: slap aiurea

[*] Data si ora intamplarii: 10/11/2020  - 15:27

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_grafitto

[*] Dovezi:  mai sus

[*] Martori: mihai1 , sarpemiu

[*] Alte obiectii: nu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu i-am dat slap si l-am intrebat de ce ma omoara. Domnul Mihai1 mi-a raspuns cu o injuratura foarte foarte urata si i-am dat gag apoi mi s-a zis ca eram rosu nustiu cum eram rosu pentru ca nu am tras in el dar, nu trebuia sa imi raspunda cu injuraturi nu cred ca am facut o greseala doar i-am dat slap si l-am intrebat de ce m-a omorat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra 
Pentru un slap sa faci post, urat urat , astia sunt post-hunteri cum eram eu pe sa:mp , nu consider ca merita sa fie sanctionat pentru un slap, nestiind de ce l-a omorat , iar el nevazand chat-ul nu ii raspunsese.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, fkL1 said:

Eu i-am dat slap si l-am intrebat de ce ma omoara. Domnul Mihai1 mi-a raspuns cu o injuratura foarte foarte urata si i-am dat gag apoi mi s-a zis ca eram rosu nustiu cum eram rosu pentru ca nu am tras in el dar, nu trebuia sa imi raspunda cu injuraturi nu cred ca am facut o greseala doar i-am dat slap si l-am intrebat de ce m-a omorat.

erai rosu ca ai tras in mine

  

Just now, TriUNghY said:

Contra 
Pentru un slap sa faci post, urat urat , astia sunt post-hunteri cum eram eu pe sa:mp , nu consider ca merita sa fie sanctionat pentru un slap, nestiind de ce l-a omorat , iar el nevazand chat-ul nu ii raspunsese.

si eu mi.am luat post+remove pentru un slap

Edited by majesticcccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa, Mihai1 poate sa faca reclamatie si singur, n-are nevoie de avocatul majestic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.