Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
SORRY

[(Reclamatie ADMIN] Foame

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: SORRY

[*] Nickname-ul persoanei reclamate:  Foame

[*] Motivul reclamatiei: Abuz grad prin nestiinta

[*] Data si ora intamplarii: 27/08/2020 12:45

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_cavern_v1b

[*] Dovezi: https://youtu.be/hEBYP4EfByQ

[*] Martori:  Grigore 

[*] Alte obiectii: Incompetent . Habar nu are sa intrebe persoana daca stia de bug ( 2 gloante nu poti lua nicidecum prin gloante infinite sau arma = bug ). Se poate auzi si pe filmare ca am crezut ca a tras glont deoarece altcumva nu aveam cum sa am gloante. Tot ce trebuie pe filmare. Ii fac post doar pentru abuz de suspend pentru celelalte imi recunosc vina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry , ti-am explicat frumos pe server ca teroristul nu a tras niciun glont deoarece daca acesta o facea bug-ul tau disparea si primeai cum e normal 1/0 gloante . Tu ai avut doua gloante de la inceput dintr-un motiv nestiut de nimeni si dupa cand ai vazut ai ezitat sa tragi dar la indemnurile lui Grigore care erau facute in gluma probabil te-ai gandit "ia hai sa trag in asta si sa il omor ca sigur primesc maxim un slay sau ii dau freeday next" ... Dar ce sa facem cand orgoliul este mare , ne apucam sa injuram si sa amenintam deoarece nu stim sa ne recunoastem propriile greseli .
Plus la 1:31 se vede clar ca iti dau si tu seama ca nu ar trebui sa ai doua gloante dar tot ti se pare amuzant si omori teroristul . 
Mai multe nu am de zis , am aplicat sanctiunile pentru bug-abuse conform regulamentului , daca unui co-owner+ i se pare ca am gresit astept sa primesc suspendurile lui Sorry x10 + warn .

Edited by Sorinxs

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, Sorinxs said:

Sorry , ti-am explicat frumos pe server ca teroristul nu a tras niciun glont deoarece daca acesta o facea bug-ul tau disparea si primeai cum e normal 1/0 gloante . Tu ai avut doua gloante de la inceput dintr-un motiv nestiut de nimeni si dupa cand ai vazut ai ezitat sa tragi dar la indemnurile lui Grigore care erau facute in gluma probabil te-ai gandit "ia hai sa trag in asta si sa il omor ca sigur primesc maxim un slay sau ii dau freeday next" ... Dar ce sa facem cand orgoliul este mare , ne apucam sa injuram si sa amenintam deoarece nu stim sa ne recunoastem propriile greseli .
Plus la 1:31 se vede clar ca iti dau si tu seama ca nu ar trebui sa ai doua gloante dar tot ti se pare amuzant si omori teroristul . 
Mai multe nu am de zis , am aplicat sanctiunile pentru bug-abuse conform regulamentului , daca unui co-owner+ i se pare ca am gresit astept sa primesc suspendurile lui Sorry x10 + warn .

Ti-am explicat frumos prima data ca am crezut ca a tras un glont si s-a buguit serverul de aia am tras doar un glont ( se poate vedea si pe filmare) dar cand esti prost si esti si fudul nu stii sa asculti omul ce are de zis.  Indemnul lui Grigore? Ras? Poate vrei sa zici entuziasm ca am primit 2 gloante care rar se intampla + ca nu stiam ca e bug. Altceva nu mai am de scris deoarece nu prea am timp de pierdut , am lucruri mai bune de facut . Poate realizezi si tu cat de stupid ai fost . Daca vrei explicatii mai amanuntite etc : Florea#0956 . Pe mine sincer nu ma intereseaza ca mi-ai dat suspend doar ca mi-ai stricat cheful de a intra pe server , si asa ca intru maxim 30 min -1h  pe zi sa ma amuz .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va rog sa stergeti postul , ne-am impacat , si-a recunoscut vina , mi-am recunoscut vina , totul e ok acum . Scuze pentru postul pe forum . Ms anticipat.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.