Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
iDarkFTW

[Reclamatie] Silent

Recommended Posts

[*] Nick: iDarkFTW
[*] Nick reclamat: Silent
[*] Data:  31/05/2019
[*] Motiv: abuz
[*] Dovezi: playeri de pe server
[*] Martori: CRA,Grindeanu,Kentulet
[*] Alte obiectii: tipu imi tot da gag pe motiv abuz,eu nu tipam,aveam microfonul dat oleaca mai tare decat de  obicei,el nu mi-a spus ca ma aud foarte tare,doar ca tip,ma tinut asa o ora in gaguri

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO nici nu il atentioneaza ca are mic ul apraope de gura si se aude tare ii da gag fara oprire 5 min  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domnule Idark daca tu ti microfonu in gat si gura nush unde il ti dar imi spargi timpanele nu este vina mea ti-am zis si eu si alt admin ca te auzi prea tare si tu tot asa vorbeai

Fa-ti MIC dupa mai vorbeste

Chiar Si Kent A  zis sa-ti dau gag

 

Edited by Silent

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO, am fost pe server, nu se aude chiar asa de tare cat sa fie deranjant. Asa mi-a facut si mie acum 2 seri silent, pacat ca nu mai merge sa inregistrez demo-uri. M-a tinut o ora in gaguri de 5 minute pentru "abuz microfon" pentru ca pur si simplu vorbeam la microfon (ca de asta am donat pentru acces la microfon, dar ma rog, fraieri aia care doneaza, smecheri astia care au luat helper si au acces la comenzi). Normal ca dupa o ora de tinut in gaguri pentru abuz microfon m-a tinut in gaguri pentru limbaj, ca i-am bagat toata familia in groapa si peste tot. Am meritat gagurile pentru limbaj, cum el a si meritat limbajul ala. Se crede el mare smecher ca are helper si nimeni nu are voie sa vorbeasca, ca daca el n-are bani sa cumpere un microfon, atunci nici noi astia cu microfon nu trebuie sa vorbim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa !
Data viitoare incearca sa aduci dovezi in privinta cu gag-ul.
T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.