Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
DOCWANNABE

[Reclamatie Admin] Stoi

Recommended Posts

[*] Nick: DOCWANNABE#DEAGLESHOTS

[*] Nick reclamat:  Stoi jb.ggez.ro

[*] Data:  17/6/2020

[*] Motiv: Gag aiurea 

[*] Dovezi: 

[*] Martori: Erau mai multi pe sv . Bossvoinicul etc

[*] Alte obiectii: A venit discutia intre ct despre moldoveni etc . Nu l-am jingit direct pe el , am vorbit la general despre acea zona din tara . Ulterior el a facut aceleasi afirmatii jignitoare despre bucuresteni (eu fiind din bucuresti) , a scris cu caps si nu si-a dat gag. 

Untitled.png

Untitled2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra
Pt rasism se da gag

Edited by Tazzy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! Am dovada mea aici cum ca tu efectiv ai fost rasist fara nici o ofensare catre tine, eu nu am zis nimic de tine cat tu ai zis de intreaga mea rasa , pe langa asta ce am zis eu de bucuresteni e doar un "exemplu" despre cum ai putea tu sa te simti ofensat la fel ca mine, asa ca degeaba imi faci mie post aici bro..

https://imgur.com/a/ZdGaUh5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu ai facut fix aceasti chestie si nu ti-ai dat gag , pt asta vreau sa fi sanctionat . sal

Share this post


Link to post
Share on other sites

citez "pe langa asta ce am zis eu de bucuresteni e doar un "exemplu" despre cum ai putea tu sa te simti ofensat la fel ca mine"- aceasta chestie reprezinta cum am simtit eu , in ciuda faptului ca am mentionat ca este un E X E M P L U si nu am nici o intentie de a ma lua de cnv din bucuresti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Untitled.thumb.png.5ecf62c7da970d0a3607d3278f0caa70.pngMi s-a intamplat si mie acum ceva timp dar nu am considerat ca e necesar sa fac post, nu cred ca e chiar asa o insulta grava sau rasism incat sa merit gag, dar este fix decizia lui si nu spun ca este gresita sau nu, mie doar mi s-a parut fix aiurea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In ce vad de la enya nu este neaparat motivul gagului aici, dar imi aduca aminte si sunt destul de sigur ca eram deja nervos pe baza unei discutii intre tn si mine cum ca e vreo problema ca sunt din moldova, gagul poate nu era necesar,dar sunt destul de sigur ca eram deja satul sa aud glume si prostii pentru ca sunt din moldova

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Stoi said:

In ce vad de la enya nu este neaparat motivul gagului aici, dar imi aduca aminte si sunt destul de sigur ca eram deja nervos pe baza unei discutii intre tn si mine cum ca e vreo problema ca sunt din moldova, gagul poate nu era necesar,dar sunt destul de sigur ca eram deja satul sa aud glume si prostii pentru ca sunt din moldova

 

iti spusesem doar ca nu esti moldovean daca esti din galati si te bateai cu pumnu in piept ca tu esti 100% moldovean, nu vad de ce te-ai mandri cu chestia asta, dar ok, si cam atat, nu inteleg unde e rasismul de care spui tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai cred ca e ok sa te mandresti ca esti ce esti, chiar daca sunt la marginea moldovei tot sunt din moldova nu? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.