Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
bxgdxn1

Reclamatie Admin: Krupp

Recommended Posts

[*] Nick: FBI

[*] Nick reclamat:Krupp 

[*] Data:6/8/2020  

[*] Motiv:Gag aiuriea la 2 oameni (Doge combos si  eu(FBI) 

[*] Dovezi: image.thumb.png.6719c20c8111361fbf6898b36059a13c.png

[*] Martori:Coco,Doge,Nasty 

[*] Alte obiectii:Nu cred ca un co-owner trebuie sa puna muzica,sa dea gag aiurea,si sa isi faca de cap stricand la alti oameni distractia,alti oameni cand vin pe server si pun muzica sau au muzica pe fundal nu le da gag 30 min,dar lui Krupp (Dorel),m-ia dat gag pentru motivul "." la fel si lui Doge asa ca va rog sa luati masuri nu este prima data cand Dorel face asta este foarte aiurea isi pune muzica in microfon Nu da voie Simonului sa vorbeasca iar daca Simonul vorbeste spune "cine pula mea esti tu  ma sa vorbesti peste mine " si  dupa gag este chiar enervant sa vin pe server sa intreb dece s-ia luat cineva gag si sami dea mie gag pentru motivul (punct)  inteleg ca detine multa putere pe server ,dar asta nu inseamna ca trebuie sa dea gag aiurea ....E tot serverul martor cand spun ca face toate aceste lucruri.

 

  • Shitty 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-a dat gag pentru ca i-ai contestat decizia, faci post fara a constientiza ceea ce ai gresit, vii pe server si te bagi in seama si cu mine ai facut asta dupa venind cu argumentul *mi-am exprimat parerea* cand nimeni nu te-a bagat in seama, ca si cum parerea ta ar influenta cu ceva serverul sau ar interesa pe cineva.Cat despre doge s-a certat cu el cand Dorel era pe alt cont.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem Coco. In plus, te contrazici cu Dorel=ai dat de dracu, iar ce face el ca si Co-Owner pe server e chiar foarte fain si aduce super mult entertainment. Poti sa joci serios si sa te distrezi, dar cand intra Dorel rade tot chat-ul si chiar nu am mai vazut pe nimeni sa fie deranjat de atitudinea  si modul lui de a fi. Respect Chirane ❤️

Edited by NasTy
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici macar nu ai pus poza cand se vede ca el ti-ar fi dat gagul. Oricum reclamatia e inutila.

 

T/C

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.