Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
NuSuntENya

Mihaiciocan 05 fk masiv

Recommended Posts

[*] Nick:  ✪ ENya awp.ggez.ro

[*] Nick reclamat: mihaiciocan05 JB.GGEZ.RO

[*] Data:  27.05.2020 

[*] Motiv: fk masiv

[*] Dovezi: 

 

[*] Martori: kent

[*] Alte obiectii: la minutul 0:24 da comanda fara sa se gandeasca ca daca inainte a dat cine misca moara poate nu vede toata lumea in ce perete trage el + ca m-a omorat si pe mine si boss stefan care eram la peretele in care a tras el

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intr-adevar aia care erau cu spatele nu aveau cum sa vada. In mod normal s-ar fi dat fd day dupa, sau cineva ar fi trebuit sa-i spuna repede sa repete comanda pentru ca e incapabil. Oricum sunt sigur ca si-a dat seama de faptul ca nu aveau cum sa vada si a vrut intentionat sa faca killuri deoarece ar fi putut la fel de bine . In sa repete comandamod normal daca 90% din T nu respecta o comanda valida, inseamna ca  e vina Simon-ului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am spus Simon spune faceti un rand la peretele ala (am si tras in el), cumde restul detinutilor ramasi in viata S-au dus la acel perete in care am tras, daca lasai filmarea mai mult se auzea cum am explicat si aratat peretele!, multumesc! 

Edited by MihaiCiocan

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MihaiCiocanai tras o singura data in peretele la care ei trebuiau sa se duca si cand si facut asta majoritates erau cu spatele si nu au vazut in ce perete ai tras (si nici nu aveau cum sa se intoarca tinand cont ca era care misca moare).

Fiind la prima abatere, reclamatia va fi respinsa, insa daca se va mai intampla asta din nou se va aplica sanctiune.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.