Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
SORRY

(Reclamatie admin ) Antonio

Recommended Posts

[*] Nick: SORRY

[*] Nick reclamat: Antonio

 [*] Data:  11.1.2020

 [*] Motiv:  Admin neserios imi da gag pt ca-i zic de o comanda invalida, ma injura si nu-si da gag. ( + 1 favoritism la comanda precedenta)(P.S: Dupa asta a iesit de pe sv si nu si-a mai dat gag)

[*] Dovezi: https://imgur.com/a/4xEd6Gb  

[*] Martori: David16   EDM John Pedala 

[*] Alte obiectii : Sa nu mai zic de glumele lui proaste si de gag-urile nedate la adresa lui.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai favut antijoc. Eu le am spus sa vina cu simon sa vina la mese ai tu le spui sa se duca in cusca mare.... dupa ce ai zis asta 5 tero care se indreptau spre mese s au dus spre cusca

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutes ago, Antonio Safu said:

 

Ai dat comanda invalida si nu ai dat cine iese moare. Chiar daca nu ar fi fost cum am zis nu aveai dreptul sa ma scoti ca poate n-am inteles comanda .Gag-ul tau pt limbaj unde e? Sau sunt si chior pe langa surt acum? Cand sunt on si copii fac legea tu dc stai cu mana la ... ? Gag-ul pt glumele proaste si injuriile aduse playerilor unde sunt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau sorry da avea tot dreptul sa iti dea gag pentru ca nu mai e un joc daca le spui unde sa mearga ca le-a zis clar sa vina in cusca si a bagat o susta adica daca tu nu scriai nu veneam in carcera.

Contra

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.