Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Dummyei

Reclamatie Antonio

Recommended Posts

[*] Nick: Dummy

[*] Nick reclamat: Antonio

[*] Data:  12/30/2019

[*] Motiv: gag aiurea

[*] Dovezi: Din pacate nu am putut face ptr ca aveam CS fullscreen

[*] Martori: Ivancea, Fox , Ovvy,

[*] Alte obiectii:Ivancea a adresat o melodie lui Aditzu si a cantat un vers din ea.Dupa eu am pus pe telefon pentru 5 secunde melodia respectiva  (Phineas si Ferb - Noi stam si Asteptam (Limba romana).  Apoi , respectivul reclamat, Antonio, Tocmai ce isi luase co-owner, mi a dat gag 30 minute pe motivul ,, slam ". Eu stiam ca exista un plugin ca sa dea mut direct in caz ca baga cineva slam.  Fara nici o atentionare am primit direct gag, iar cand mi a dat gag a zis sa ma duc sa i fac reclamatie pe forum. Dupa cerintele lui i-am facut.

 

Edited by Dummyei

Share this post


Link to post
Share on other sites

Degeaba? :))))  In primu rand, Jignesti si injuri de mama focului, In al doilea rand nu e prima data.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu m-am suparat, deoarece si tu si ovyy si jan parca ati facut cu melodia asta referire la ce astept yo... Helper =( 

Antonio era mai nervos nush exact dece , poate pt gag-ul permanent de la ovyy? habar n-am.

Dar principalul motiv pentru care ti-a dat gag sincer este gresit , deoarece slam-ul poate fi detectat imediat dupa ce a fost activat.

Daca nu voia sa i se faca reclamatie trebuia sa iti dea Ungag si dupa sa iti dea gag cu motivul "muzica"

Concluzie:

Consider ca Si tu esti vinovat deoarece ai pus difuzoru de la telu tau fix in mic si se auzea super tare, Antonio a facut ce trebuie doar ca a gresit motivul,plus ca nu e ok sa faceti glume de astea de kkt cu helper sau ca nu o sa il iei ca esti prea prost, sau ca esti un copil fara viata sociala , sau mai asteapta inca 4 ani sa iei helper, sau esti un copil retardat.,sau copil handicapat cu pareza pe helper, sau  cand ma-ta o sa fie la mine-n pat o sa iei helper, sau aditzu suge pl pentru helper, sau aditzu o sa fie sclavu server-ului pentru helper. Nu mai faceti glume de cacat pentru ca nu ii ok.

As Dori sa retragi reclamatia pentru ca esti la fel de vinovat ca Antonio.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mama trecuta , pt aia am fost sanctionat, tu ma sanctionezi pt ceva in trecut pt care am fost sanctionat deja? Sanctionat de 2 ori?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.