Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Ion

reclamatie sonicanu

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Ion

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: sonicanul

[*] Motivul reclamatiei: ban degeaba, nu da gag unei persoane

[*] Data si ora intamplarii: 3:45/9.26.2023

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   nu stiu

[*] Dovezi: 

[*] Martori: 

[*] Alte obiectii: nu am screen shoturile pentru cand cineva facea spam si nu ii dadea gag784705131_Screenshot(5).thumb.png.16133b160c3e86ebed9d4b6b6aca662e.png

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut frate cum pot eu să știu că a făcut unu spam ca eu am intrat pe sv să banez eu hacker și după ce Ti-am dat suspend ai început să te plângi pe u@ te-am avertizat să nu mai scri altfel ai kick/ban și ce dacă ala fusese toxic sv nu e Family friendly alta data să înțelegi să nu te mai plângi pe u@ încontinuu fără să ai dovezi și asta a fost mapa dacă vrei să ști jb_lego_jail_v8_final

Edited by FOXANUL12

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, dar eu ti-am cerut sa ii dai gag la acea persoana care a facut spam tu nimic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,n ai dovezi adminul nu poate acorda un gag doar dupa cuvintele spuse de tine

Share this post


Link to post
Share on other sites

sonicanul a fost pe server cand toate astea s-au intamplat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ești tu sigur că eu am intrat să dau ban la unu frate după și plus 2 mesaje Nui spam 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa!

Dovezi insuficiente. Nu este nevoie sa scrii raspunsurile la reclamatie ca un autist, iar tu, in calitate de player, daca faci abuz de u@ poti sa primesti ban pana la 2 ore, astfel un singur mesaj pe u@ este destul ca sa atraga atentia adminului. Daca adminul nu era prezent pe server in momentul intamplarii evenimentului, trebuie sa aduci o dovada concreta in care se poate observa incalcarea regulamentului de player-ul respectiv, de asta aveti si acces la demo-uri: https://demos.ggez.ro/jb

T/C.

Edited by Gro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.