Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
andu

reclamatie ninja

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau:Andrei. ?

[*] Nickname-ul persoanei reclamate: Ninja

[*] Motivul reclamatiei: a trebuit sa dea un suspend si a stat 3 runde sa il dea, nestiind care este comanda pentru suspend

[*] Data si ora intamplarii: 07.09.2023    9:46

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_minecraftisyan

[*] Dovezi: 20230907094351_1.thumb.jpg.1903eecebf9a1ae2dd2a1fa6d3250979.jpg

[*] Martori: teodor, vortex, david,++++

[*] Alte obiectii: 1. are /admin    2. e cam stupid sa ai admin si sa nu stii o comanda amarata daca era helper mai ziceai

20230907094602_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna eu nu eram in cel moment sa vad ce sa întâmplat eu 1 mapa am fost sa ma uit pe demo la cv voi adicia ați zis sa ii dau suspend nu am stiut ce sa inatamplat dupa imi spun admini ce a facut omu si dupa cand sa ii dau suspend pt ce mi a zis david a dat leave  ca i a zis teo deci na eu nu am avut de unde sa vistez ce sa inatamplat ca nu dau suspend ca asa zici tu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu faci reclamatie eu nu dau suspend ca asa îmi zici tu ca asa vrei ca sa iau eu warn 

Vi cu doavada dupa ii dau suspend eu nu stau sa ma cert cu tn pt asta 

Daca nu imi zicea david nu aveam de unde sa visez ce sa întâmplat 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eram le server la momentul respectiv, tu te jucai in momentul ala si esti atat de incapabil incat nu stii o comanda, sau te prefaceai ca nu o stii ca sa nu i dai suspend , miroase a favorizare. Ori asta ori esti prost si nu stii o comanda

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu esti admin, david e helper , astepti indicații de la un helper??? Atat de prost esti? Tu nu stii ce trebuie sa faci? Ala efectiv facea fk la box day si tu nu ziceai nimic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omule eu eram alt tab am revenit dupa 40s ca am auzit suspend si eu de unde vrei sa imi dau seama ce sa inatamplat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mereu ai o scuza erai alt tab iauzi daca esti alt tab tot se aude ce e pe server si nu are cum sa fi alt tab fix in momentu ala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rog ca sa i se scoata gradul de admin . Multumesc

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bro ai facut post da am incercat sa intru pe demo sa arat dovada dar nu imi duce ms

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
38 minutes ago, GoodPek said:

Buna eu nu eram in cel moment sa vad ce sa întâmplat eu 1 mapa am fost sa ma uit pe demo la cv voi adicia ați zis sa ii dau suspend nu am stiut ce sa inatamplat dupa imi spun admini ce a facut omu si dupa cand sa ii dau suspend pt ce mi a zis david a dat leave  ca i a zis teo deci na eu nu am avut de unde sa vistez ce sa inatamplat ca nu dau suspend ca asa zici tu

bro nu e vorba de suspend e vorba ca nu stii comanda de suspend esti prea incapabil pentru grad chiar asa fr5t ai ajunsa sa intrebi un helper care e comanda pt suspend?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bro nu te mai baga ca am vb cu david am lus punct si nu am stiut dc nu mere acuma poti sa taci ms

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invata coaie sa scrii ca nu inteleg nimic din ce spui

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce sa nu mearga comenzile merg daca stii sa le dai singurul lucru care nu merge e creierul tau ms

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

al doilea ss l am pus din greseala dar ma bucur acum ca l am pus ptc nu ai voie sa iti dai ungag chiar daca ai primit gag fara motiv 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi a dat gag 30m motivu esti prea prost si el a zis ca nu imi da ungag

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, GoodPek said:

Mi a dat gag 30m motivu esti prea prost si el a zis ca nu imi da ungag

nu cont nu ai voie sa iti dai ungag tu trebuie sa ii faci reclamatie pentru asta te asigur ca vei primi warn

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.