Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Noapte

Reclamatie Antonio

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Noapte

[*] Nickname-ul persoanei reclamate:  Antonio

[*] Motivul reclamatiei: fk neintentionat / abuz de grad 

[*] Data si ora intamplarii: 23:00-00;00 09.04.2023

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   ba_minecraft // ba_jail_chernobyl_day

[*] Dovezi: 

[*] Martori: toti cei on la momentul respecctiv

[*] Alte obiectii: Pe scurt antonio face ce vrea el ! Si la ultima faza Antonio i a dat mute degeaba lu Patron .. El l a intrebat de ce injura asa de mult dar cu alte cuvinte ! Antonio daca este injurat da mute instant ... Da mute la injuraturi de genu " sugi pl " , "du te n plm" ... Nu mi se pare noarmal !  SI la faza cand trageam in trecutz m am oprit cand am vazut ca vine adversarul  !

image.png

Edited by Noapte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa incepem cu freekilu de pe minecraft, Am vrut sa dau molly in vent ca era ala cu arma si ne omora pe toti. Mi am cerut scuze la prizonerii pe care i am omorat si peste 2 zile am dat freeday ca atunci am putut. 2. Mutarea ta la tero ca tragi in persona de la lr, nu e prima data cand trollezi asa, ai sute de ore in server si stii regula asta foarte bine, n ai tras un glont ai tras 30. poate a fost cam aspra decizia de a te muta la tero, dar repet nu este prima abatere cand tragi in prizoneri la lr. Vreau sa mi cer scuze si de comportamentu meu cand am schimbat timpul la box, dar pana la minutul 7 ei s au batut si v au si atacat. mai erau 5-7 prizoneri in viata asa ca am decis sa extind boxu cu 1 minut sa nu dau slay la toti, 2 minute de box pentru 15 prizoneri sau mai multi este foarte putin, repet imi cer scuze pentru comportamentu meu, dar m am saturat sa argumentati voi decizia de admin.  

Motivu pentru care i am dat gag lu patron cand a zis ca stau cu p*** in gura a fost ca l am atentionat si mapa aia si de multe ori cand m-a mai injurat mult mai urat. daca se simtea nedreptatit putea sa faca el reclamatie. 

Si motivu pentru care i am dat gag 30min. A spus ca e un server de cacat https://clipchamp.com/watch/a41TX1sNZ30

 

Edited by Antonio1337

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reclamatie respinsa!

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.