Jump to content
GGEZ - Devoted to excellence
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In  

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Noapte

Reclaatie Antonio !

Recommended Posts

[*] Nickname-ul tau: Noapte

[*] Nickname-ul persoanei reclamate:  Antonio

[*] Motivul reclamatiei: Instigare la cearta / favorizare

[*] Data si ora intamplarii: 18:00 03.04.2023

[*] Mapa pe care s-a intamplat:   jb_winterjail_v1f

[*] Dovezi: 

 

[*] Martori: Trectz 

[*] Alte obiectii: El m-a instigat la cearta, m am injurat cu el si tot eu primesc gag ! Conform regulamentului, amandoi trebuia sa primim gag ! Pe langa toate astea dupa 2 minute ( in timp ce filmam ce s a intamplat ) el mi a dat ungag ca sa nu pot face post ! Trecutz e martor la cele intamplate si poate confirma ( daca refuze sa coopereze am rugamintea sa ascultati convorbirea dintre mine si antonio de la inceputul urmatoarei harti ). 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

In prim rand, m ai injurat, te am injurat. A fost vina mea ca admin nu ar trebui sa te injur, dar mereu o cauti cu mine. Dupa ce ti am zis ca nu iti permit, ai continuat sa ma injuri asa ca ti am dat gag. Esti un mincinos, nu ti am dat niciun ungag si poate sa se uite oricine poate la ce comenzi am dat si nu ti am dat ungag, daca ti am dat ungag vreau sa primesc remove. Nu ai facut poza sau filmare atunci deoarece ai vrut sa ma santajezi pentru suma de 10k credite cum se vede in poza de mai jos. Cand ai vazut ca nu vreau sa ti dau ai zis sa faci reclamatie, Daca erai corect si te simteai nedreptatit nu incercai sa ma santajezi de 10k credite si dupa sa faci reclamatie. SI daca ti am dat ungag repet, vreau sa primesc remove

Share this post


Link to post
Share on other sites

insist sa fie ascultata convorbirea dintre mine si antonio deoarece trecutz spune ca el nu era on cand mi am luat gag .. Chiar isi merita moderatorul. 

Edited by Noapte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca iti explic ca nu am vazut, la momentul dat nu sunt acasa si nu sunt concentrat doar pe joc si nu m am uitat in chat +aproape nu aud jocul ca nu am castile,m am bagat dupa afk si nu am mai stat la pc.Iar tu bagi cel mai prost lucru ca am moderator degeaba,m a scuzi pe mine ca sunt si eu om cu viata sociala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mane ! tu spui ca nu ai vazut ca mi a dat gag ! Asta face ce  vrea pe sv .. uite ce a spus mai sus ca il santajez ! si uite te pe filmareaa asta ! El spune ca imi da credite sa nu i fac post ! daca era unu care nu stia sa faca post ? infine nu mai zic nimic. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si nu pot raspunde la reclamatia data cu nu mi merge video-ul dat,dar dupa ce tin minte fiind cearta Antonio nu ar fi trebui sa ii raspunda inapoi si sa- i fi dat gag dupa.Dar luand faptul ca s a bagat in cearta gag-ul trebuia sa-l  primeasca ambii.

Edited by Trecutzuu

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Noapte said:

Mane ! tu spui ca nu ai vazut ca mi a dat gag ! Asta face ce  vrea pe sv .. uite ce a spus mai sus ca il santajez ! si uite te pe filmareaa asta ! El spune ca imi da credite sa nu i fac post ! daca era unu care nu stia sa faca post ? infine nu mai zic nimic. 

 

Daca nu intelegi ironia asta e problema ta, singuru motiv pentru care am spus asta este ca mereu incerci sa santajezi adminii pentru credite, tot nu scuza faptu ca nu ai fii facut reclamatia asta pentru 10k credite. Eu prost sa ti fii dat 10k sa nu faci reclamatie si sa primesc remove, decat sa faci tu reclamatia asta in care am avut tot dreptu sa ti dau gag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adminul primeste warn.

T/C.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.